Lakshmi Mançu: Evet, adamı hak ettiği için dövdüm

Geçtiğimiz günlerde aktris Lakshmi Manchu’nun, görünüşe göre üzgün olduğu ve röportajını kamera önünde yürüyerek bölen bir adama tokat attığının görüldüğü bir Haber internette ortaya çıktı. Röportaj büyük ilgi toplarken, oyuncu şimdi konuştu ve yaptığının arkasında durduğunu ve adamın bunu hak ettiği konusunda ısrar ettiğini söyledi.

Lakshmi Manchu kısa süre önce Delhi’deki yeni Parlamento binasını ziyaret ederek ‘Nari Shakti Vandan Adhiniyam’ başlıklı Kadınların Rezervasyon Yasa Tasarısının kabul edildiği tarihi ana tanık oldu

“Bu kişi benim kırmızı halıda olduğumu çok iyi biliyordu. Videoyu kaydeden rastgele bir kişi değildi. Ama o çok sıradandı ve kameranın içinden öylece geçti. Ben bir oyuncuyum, sen kameramın önünde değilsin. Bunu hiçbir sanatçıya asla yapmayın. Hak ettiğini fazlasıyla aldı. Bunlar insanlarda olmayan temel davranışlardır. Ona tokat attım ve o bunu hak etti. Rahatsız etmedim. O benim dünyama geldi,” diye yakınıyor Manchu, Habernun viral yayılmasından bahsediyor.

Geçtiğimiz günlerde Delhi’deki yeni Parlamento binasını ziyaret ederek ‘Nari Shakti Vandan Adhiniyam’ başlıklı kadınlara yönelik rezervasyon yasa tasarısının kabul edildiği tarihi ana tanık olan 45 yaşındaki şunları ekliyor: “İnsanların yapacak daha iyi bir şeyleri yok.” İnsanlara görgü kurallarını, şefkati ve çevrelerine karşı farkındalığı öğretmek için birçok yasa tasarısı çıkarılacak.”

Viral Haberda aktörün, yakın zamanda Abu Dhabi’de düzenlenen SIIMA Ödülleri’nin kırmızı halısında bir röportajcıyla konuştuğu görülüyor. Bir noktada mikrofona konuşurken bir adam kameranın önüne koşuyor ve öfkeli bir Mançu onun sırtına vuruyor. Başka bir adam röportajını engellemeye çalıştığında kadının şöyle dediği görüldü: “Kameranın arkasına geç dostum. ‘Temel’.”

Manchu, sunucunun kameramandan bunu kaydetmemesini istediğinin farkında olduğunu ancak klibin ortaya çıkmasından korkmadığını itiraf ediyor. “Ondan bunu saklamasını istedim. Kendimi koruyabilirim. Ortaya çıkıp çıkmaması umurumda değil. Aynı zamanda bir röportajcıyım ve insanların gelip çok fazla şey paylaşmış gibi hissettikleri bazı şeyler söylediklerini gördüm. Daha sonra bunu yayınlamamamı isteyen bir telefon aldım. Bunu her ünlü için yaptım ve sen onlara saygı duyuyorsun. Ama umurumda değil” diyor usta Telugu sinema oyuncusu Mohan Babu’nun kızı aktör.

Aslında kendi gerçeğine inandığı için insanların Haberyu yanlış yöne çekmesinden bile endişelenmiyor. “Günümüzün dünyasında hiç kimsenin gerçekte olanı anlayacak zamanı ya da sabrı yok. Bu, sadece bazı şeyleri ve insanları iptal etmeye inandığımız, iptal kültürünün çağıdır. Herkesin beni anlamasını bekleyemem. Ayrıca kendimi veya herhangi bir şeyi kanıtlamak için orada değilim. Ben sadece hayatımı tavizsiz ve özgün bir şekilde yaşamak için buradayım” diye bitiriyor Manchu.

“Heyecan verici bir haber! Hindustan Times artık WhatsApp kanallarında
Bağlantıya tıklayarak bugün abone olun ve en son haberlerden haberdar olun! Buraya tıklayın!

• YAZAR HAKKINDA

Delhi merkezli Sugandha Rawal bir film fanatiği ve günlük eğlence ve yaşam tarzı takviyesi HT City için Bollywood, Hollywood, TV, OTT ve müzik hakkında yazıyor. …Ayrıntılı olarak görün