Maharaja’ya ilk bakış: Vijay Sethupathi 50. filmin posterini yayınladı

Yönetmen Nithilan, oyuncu Vijay Sethupathi’nin 50. filmi Maharaja’yı yönetiyor. Filmin ilk bakış posteri Pazar günü Chennai’de yayınlandı. Sethupathi lansmanda sahne aldı ve film hakkında konuşurken çok duygulandı.

Vijay Sethupathi Maharaja’da tehlikeli görünüyor.
Maharaja posteri

Posterde Vijay kana bulanmış bir gömlek ve pantolonla karakolda elinde orakla otururken görülüyor. Sol kulakları da kesilmiş gibi görünüyor.

“50. “Film beklemiyordum”

Oyuncu medyaya şunları söyledi: “Övgünüz ve eleştirileriniz için teşekkür ederiz. 50 hiç beklenmiyor. Bir dönüm noktası gibi. Geldiğimiz nokta bize umut veriyor. Aynı zamanda deneyim de getiriyor. Buna sabır ve bilgelik de dahildir. Bana güzel deneyimler yaşatan tüm yönetmenlere ve sanatçılara teşekkür ederim.”

“Naan Mahaan Alla’yı senkronize etmeyi bitirdikten sonra Aruldas Annan ve ben birbirimizle cep telefonu numaralarını değiştirdik. Bir gün aniden iki cevapsız çağrı geldi. Geri aradığımızda arkadaşımız Seenu Ramasamy yönetiyor. Bana hangi rol verilirse verilsin filmi yapmamı söyledi. O zamanlar onunla iyi bir ilişkimiz bile yoktu. Daha sonra Seenu Ramasamy’ye gittim efendim. Artık bu aşamaya ulaştım. Burada olmamın iki nedeni var. Teşekkür ederim Aruldas. Teşekkür ederim Sehun bey. Bu an için teşekkür ederim” diye ekledi.

“Maharaja ticari olarak iyi işler yapacak”

Maharaja hakkında şunları söyledi: “Natti efendim, Aruldas Anne ve Singambuli Anne, hepsi iyi oynadı. Abhirami ve Mamata çok iyi oynadılar. Virumandi’den Abhirami Medathoda’nın hayranıyım… Maharaja’nın konuşacağı bir film olacak. Öyle olacak.” Ticari açıdan da iyi işler yapın. Nithilan, filmi yazarken yapımcının karını ikiye veya üçe katlayacak bir film olarak yazmıştı.

Vijay ayrıca filmin bir parçası olan Anurag Kashyap’tan da bahsetti. “Anurag Kashyap sadece bir yönetmen değil aynı zamanda iyi bir oyuncu. Bir arama yaptım. Kesinlikle yapacağını söyledi ve gelip harekete geçti.”

Vijay en son Shah Rukh Khan’ın Jawan’ında kötü adam olarak görüldü. Film bunu fazlasıyla hak ediyor ₹Piyasaya sürülmesinden bu yana dört gün içinde 280 crore.

toplam:10