Mahesh Babu ve Namrata Shirodkar, kızları Sitara'nın 12. yaş gününü kutluyor: “Olduğunuz yıldız gibi parlayın”

20 Temmuz 2024 13:45 IST

Mahesh Babu ve Namrata Shirdokar'ın kızı Sitara, 20 Temmuz'da 12 yaşına girdi. Yakın zamanda Ambani düğününde onlarla birlikte görüldü.

Mahesh Babu'nun ailesi, sosyal medyadan da anlaşılacağı üzere birbirlerine olan sevgilerini ve ilgilerini ifade etmeleriyle tanınıyor. Geçtiğimiz günlerde Mahesh ve Namrata, Instagram'da kızları Sitara'nın 12. yaş gününü kutladılar. (Ayrıca Okuyun: Hayranlar, Ambani'nin düğününde Mahesh Babu'nun kızı Sitara'nın Alia Bhatt ve Kiara Advani ile fotoğraflarını paylaşırken 'zaman uçup gidiyor' diyor)

Mahesh Babu, kızı Sitara için yürekten doğum günü dileklerini kaleme aldı.
Mahesh Babu ve Namrata, Sitara'nın 12. yaş gününü kutluyor

Mahesh, Sitara'nın turuncu elbiseli fotoğrafını paylaştı ve paylaşımına “12. yaş günün kutlu olsun küçüğüm! (Kalp emojisi) @sitaragattamaneni Şimdiye kadarki en güzel gününüz olsun. Dilediğiniz her şey gerçekleşsin! Olduğunuz yıldız gibi parlayın (yıldız emojileri). Seni gittikçe daha çok seviyorum… (kalp emojileri). Doğum günün kutlu olsun, güneş ışığı (güneş ve kalp emojileri).”

Mahesh'in eşi ve Sitara'nın annesi Namrata Shirodkar da kızı için bir doğum günü yazısı yazdı. Namrata'nın Instagram'daki içten mesajı şöyle: “En sevdiğim küçük seyahat arkadaşımın doğum günü kutlu olsun… (üç kalp emojisi) Farklı ülkeler, sayısız anılar, her zaman benim küçük rehberim oldun (üç kalp göz emojisi) Her yolculuğu özel kılıyorsun.. . ve bu anları ve anıları kutlayın. Ne kadar inanılmaz bir küçük kıza dönüştüğünü görüyorum (üç öpücük emojisi) Seni seviyorum sevgilim, her zaman! (kalp emojisi) ve sonsuza kadar (üç gülümseyen emoji) 12. yaş günün kutlu olsun küçüğüm (iki yıldızlı emoji).”

Namrata, Sitara'nın küçük bir çocuktan 12 yaşına kadar olan gelişimini gösteren bir Haber paylaşmıştı. Doğum günü kızının arkadaşları ve ailesiyle birlikte birçok fotoğrafı yer aldı.

Mahesh Babu-Namrata Shirodkar'ın ilişkisi

Mahesh ve Namrata, 10 Şubat 2005'te Athadu (2005) filminin çekimleri sırasında Mumbai'deki Marriott Otel'de evlendiler. Çiftin Gautam adında 17 yaşında bir oğlu ve Sitara adında bir kızı var.

Mahesh Babu'nun bir sonraki projesi

Mahesh ilk oyunculuk deneyimini Telugu romantik komedisi Rajakumarudu ile yaptı. En son Telugu aksiyon draması Guntur Kaaram'da görüldü. Aktör bundan sonra SS Rajamouli'nin geçici adı SSMB29 olan destansı aksiyon-macera filminde görülecek.