Mahesh Babu ve Namrata Shirodkar, oğulları Gautam'ın mezuniyet törenine katıldılar: 'Her zamankinden daha parlak parlayacağını biliyorum'

Aktör Mahesh Babu ve eşi Namrata Shirodkar duygulandılar ve oğulları Gautam Ghattamaneni'nin mezuniyet günü hakkında notlar yazdılar. Çift, Pazar günü Instagram'da Gautam'ın Haydarabad'daki ISH'de eğitimini tamamladığı fotoğrafları paylaştı. (Ayrıca Okuyun: Mahesh Babu'nun Oğlu Gautam NYU'da Çalışmalarına Devam Edecek, Namrata Shirodkar 'Büyük Elma Yeni Bir Yıldız Kazandı' Diyor)

Mahesh Babu ve Namrata Shirodkar, oğlu Gautam ve kızı Sitara ile birlikte.
Mahesh bir not yazıyor

Gautam'ın özel gününde Mahesh siyah bir tişört ve kot pantolon giymişti. Namrata Shirodkar beyaz bir kıyafet giyerken Sitara kırmızı bir elbiseyle görüldü. Gautam lacivert pelerininin altına siyah bir gömlek ve pantolon giymişti. Bir fotoğrafta Mahesh Gautam'la poz verdi. Ayrıca Gautam sınıf arkadaşlarıyla sahnedeyken fotoğraf ve Haberlar paylaştı.

Yalnızca HT Uygulamasından en son Hindistan Genel Seçim haberlerine özel erişim elde edin. Şimdi İndirin! Şimdi İndirin!

Mahesh, gönderiyi şu başlıkla paylaştı: “Kalbim gururla patlıyor! Mezuniyetin için tebrikler oğlum! Bir sonraki bölüm sizin elinizde ve her zamankinden daha parlak parlayacağınızı biliyorum. Hayallerinizin peşinden koşmaya devam edin ve unutmayın, her zaman seviliyorsunuz! Bugün gururlu bir babayım @gautamghattamaneni.” Namrata şöyle yazdı: “Konuşmak yok, sadece aşk.”

Namrata gönderiyi paylaştı

Namrata ayrıca kendisinin ve Sitara'nın görülebileceği fotoğrafları da paylaştı. Şöyle yazdı: “Sevgili GG, hayatında yeni bir bölümün eşiğinde dururken, seninle ne kadar gurur duyduğumu bilmeni istiyorum. Kendinize sadık kalmayı, tutkularınızın peşinden gitmeyi ve hayallerinizi asla gözden kaçırmamayı unutmayın. Benim sana inandığım kadar kendine de inanın ve bilin ki hayat sizi nereye götürürse götürsün, her zaman sevgime ve desteğime sahip olacaksınız. Büyük gününüz için tebrikler. Artık dünya senin. Seni çok seviyorum @gautamghattamaneni.”

Mahesh'in ailesi hakkında

Sitara ayrıca Instagram'da birkaç fotoğraf paylaştı ve şunu yazdı: “Mewing patronu @gautamghattamaneni mezun oldu.” Gautam, Namrata ve Mahesh'in tek oğlu. İkili 2005 yılında evlendi ve 2006 yılında Gautam'ı dünyaya getirdi. Çift, birkaç yıl sonra kızları Sitara'yı dünyaya getirdi.

Gautam artık NYU'da eğitim görecek

Namrata geçen yıl Instagram'da Gautam'ın New York Üniversitesi'nde eğitimine devam edeceğini duyurmuştu. Namrata, gönderiye “NYU'ya gidiyoruz!! @gautamghattamaneni yeni bir sayfa açıyor.”

Ayrıca şunları ekledi, “Seni bu ana getiren sıkı çalışman, tutkun ve kararlılığınla çok gurur duyuyorum küçük büyük oğlum (kalp gözlü emojiler). Büyük Elma yeni, parlayan bir yıldıza kavuştu! (Yıldız emojisi) Sevgiler, sevgiler ve sana daha çok sevgiler oğlum (siyah kalp emojileri).