Mahesh Babu’nun kızı Sitara, Times Square Billboard çıkışını yaptı

Telugu süperstarı Mahesh Babu, kızı Sitara’nın Times Square Billboard’daki ilk çıkışını yapmasından gurur duyuyor. Instagram’a gitti ve reklam panosunda Sitara’nın yer aldığı Times Meydanı reklam panosunun fotoğraflarını paylaştı. Gönderiyle birlikte, “Times Meydanı’nı Aydınlatın!! Seninle gurur duyuyorum havai fişeğim. Göz kamaştırın ve parlamaya devam edin!! @sitaraghattamaneni #PMJSitara.” Ayrıca okuyun: Mahesh Babu ikizleri ve beyazlar içindeki kızı Sitara birlikte partiye gidiyor, hayranlar ‘O büyüdü’ diyor

Sitara’nın yer aldığı mücevher reklamları Times Meydanı’nda görülebiliyordu.

Daha önce Sitara da haberi hayranlarıyla paylaşmıştı. Bazı fotoğraflar ve Haberlar yayınladı ve şöyle yazdı: “TIMES SQUAREEE!! Aman Tanrım, çığlık attım, ağladım ve çığlık attım, daha mutlu olamazdım. @pmj_jewels bunu sensiz yapamazdı #PMJSITARA.”

Namrata, Sitara’nın reklamıyla ilgili fikir veriyor

Gururlu anne Namrata Shirodkar da Instagram hesabında heyecanını paylaştı: “Bakın kim Times Meydanı’na ilk çıkışını yaptı! Kelimeler senin için ne kadar mutlu ve gururlu olduğumu ifade edemez! @sitaraghattamaneni Hayallerinizin gerçekleşmesini izlemek en muhteşem duygu. Parla, süperstarım! @sitaraghattamaneni.”

Sitara, prestijli mücevher markası PMJ Jewels’ın marka elçisidir ve şirket, onun adını taşıyan özel bir mücevher serisini piyasaya sürmüştür. Bu, onu Times Meydanı’nda şimdiye kadar görülen en genç ünlü çocuk yapıyor.

Sitara, dans Habersu Penny Song’da babası Mahesh Babu ile birlikte rol aldı. Ayrıca Frozen 2 filminin Telugu versiyonunda bebek Elsa’yı seslendirdi.

Mahesh Babu’nun yeni filmi

İşçi cephesinde ise Mahesh Babu, Guntur Kaaram’da rol alacak. Mahesh Babu, posteri paylaşmak için Twitter hesabına gitti ve altına şu açıklamayı yaptı: “Bugün daha da özel! Bu senin için Nanna.” Bir sonraki gönderide Guntur Kaaram adlı filmin tanıtımını yayınladı. Fragmanı paylaşarak şunları yazdı: “Çok yanıcı! #GüntürKaaram.”

Filmin adı geçici olarak SSMB28 idi. Filmin 13 Ocak 2024’te sinemalarda olması planlanıyor. Videoda Mahesh Babu, Mirchi Yard’da herkes onu beklerken elinde bir sopayla harekete geçiyor. Mahesh Babu olay yerine girerken yere eğilir ve bir beedi yakmak için iki kibrit kullanır. Kalan sahneler, Guntur Kaaram’ın geniş bir izleyici kitlesine olan kalıcı çekiciliğini, “çok yanıcı” sloganıyla uygun bir şekilde tarif edilen ateşli kahramanına bir göz atarak gösteriyor. Teaser, efsanevi aktör Krishna’ya bir saygı duruşuyla sona eriyor.

Trivikram Srinivas tarafından yönetilmektedir. Oyuncu ve yönetmen gişe rekorları kıran ‘Athadu’ ve ‘Khaleja’da birlikte çalıştı ve 12 yıllık bir bekleyişin ardından ikili, büyük bütçeli bir proje için yeniden bir araya gelmeye hazır.

ot:10