Mahesh Babu’nun sık sık yurt dışına aile gezileriyle ilgili soruya destansı yanıtı

Bu ayın başlarında Mahesh Babu, eşi Namrata Shirodkar ve çocukları Sitara ve Gautam, oyuncunun 48. doğum gününü kutlamak için İskoçya’daydılar. Haydarabad’daki yakın tarihli bir etkinlik sırasında, Telugu aktörüne ailesiyle sık sık yurt dışına yaptığı geziler soruldu ve India Today’in bir haberine göre, destansı bir yanıtla yanıt verdi. Ayrıca okuyun: Mahesh Babu, doğum günü için geri sayımı başlatıyor ve ailesiyle İskoçya’daki tatilinden bir fotoğraf paylaşıyor.

Haydarabad’daki bir etkinlikte Mahesh Babu (solda); son bir tatil sırasında ailesiyle.
Mahesh Babu genellikle yurtdışında tatil yapar

Mahesh, kendisine düzenli olarak havaalanında görülüp görülmediği ve her zaman ailesiyle dışarıda olup olmadığı sorulduğunda, “Onları ilginç mi buluyorsun yoksa kıskanıyor musun?” Düzenli olarak geziler yapıyorum ve herkes için Instagram’da paylaşıyorum. Yorumların farkındayım. Çekimler arasında mola verildiğinde ya da çocuklarım tatildeyken ailecek gezilere çıkıyoruz. İnsanların fotoğraflarımdan keyif ve mutluluk aldıklarına da inanıyorum. Bilmiyorum ve insanların kıskanıp kıskanmayacağından emin olamıyorum. Tatile gittiğimde başkalarının neden bunu takdir etmemesi gerektiğini anlamıyorum.”

Mahesh’in Habersuna tepkiler

Klip Twitter’da bir hayran tarafından paylaşıldı veya

Yanıt olarak bir kişi tweet attı: “Ne zaman ve kaç tatile çıktığı seni ilgilendirmez. İnsanlar en sevdikleri yıldızlara aşırı derecede sahip çıkıyorlar. Gerçek bir iş bul.” Aktörün tepkisini takdir eden bir hayran, “Mahesh Anna’nın (kardeşi) poposu (kalp yanıyor emojisi)” yazdı.

Mahesh Babu ve ailesinin son tatilleri

Mahesh yakında Ocak 2024’te vizyona girecek olan Guntur Kaaram’da başrol oynayacak. Yönetmen Trivikram Srinivas.

Oyuncu, eşi Namrata Shirodkar ve çocukları ile Temmuz’dan Ağustos’a kadar Birleşik Krallık’ta tatildeydi. Namrata, Instagram’da Londra ve İskoçya gezisi hakkında fikir verdi. Ayrıca kız kardeşi, aktris Shilpa Shirodkar ve kocasının da dahil olduğu Mahesh ile akşam yemeği gezisinden bir fotoğraf paylaşmıştı.

Mart ve Nisan ayı başlarında Namrata ve geniş ailesi, Avrupa gezilerinden fotoğraflar paylaştı. Namrata ve Shilpa, Instagram gönderilerinden birinde Paris’te Eyfel Kulesi’nin önünde poz verdi. İsviçre’den başka bir fotoğrafta Namrata, kızı Sitara ve Shilpa ile poz verdi. Mahesh, Namrata ve çocukları da Noel’i İsviçre’deki bir tatil beldesinde kutladılar. Geçen yıl çift ABD’deydi ve New York’tan fotoğraflar paylaşmıştı.

ot:10