Maitreyi Ramakrishnan, Rashmika’nın Saami Saami performansını övmesinin ardından tepki gösteriyor

Never Have I Ever oyuncusu Maitreyi Ramakrishnan, Rashmika Mandanna’nın Pushpa’dan “Saami Saami” şarkısında dans ettiği için onu övmesine tepki gösterdi. Twitter’da Rashmika, şovdan bir kliple birlikte bir hayranın tweet’ini paylaştı. Klip, Netflix dizisinin dördüncü sezonundan. (Ayrıca okuyun | Katrina Kaif’in Sheila Ki Jawani’sinin yeniden yaratılmasında Maitreyi Ramakrishnan’ı Asla Yapmadım)

Maitreyi Ramakrishnan, Hiç Yapmadım (L); Saami Saami’deki Rashmika Mandanna.
Maitreyi, Saami Saami ile dans ediyor

Videoda Maitreyi’nin karakteri Devi, geleneksel yeşil bir kıyafeti tercih etti. Saçlarına da çiçekler eklemiş. Annesiyle birlikte gelen Dr. Nalini Vishwakumar (Poorna Jagannathan) bir partiye gitti ama performans için arkadaşı tarafından alındı. Devi “Hadi yapalım” deyince annesi “Hey, ne yapıyorsun?” diye sorunca Devi sırıtarak “Göreceksin” yanıtını verdi.

Devi’nin seslendirdiği şarkı, karakter Hintli-Amerikalı bir Tamil kızı olduğu için Saami Saami’nin Tamilce versiyonuydu. Video, Twitter’da şu başlıkla paylaşıldı: “Şaka yapmıyorum ama bu sahnede Allu Arjun şarkısı çalmaya başlayınca gerçekten şaşırdım. Çok sevindim. #NeverHaveIEverS4 #AlluArjun.

Maitreyi, Rashmika'nın gönderisine yanıt verdi.

Maitreyi, Rashmika’nın gönderisine yanıt verdi.
Rashmika ve Maitreyi tweet’i

Tweet’i paylaşan Rashmika şunları yazdı: “@ramakrishnannn.. çarpıcı! Sen yaptın çooooooooooooooooooooook (Kırmızı kalp emojisi) size tam sevgi gönderiyor (kırmızı kalp emojisi).” Maitreyi daha sonra Rashmika’nın gönderisine bir tweet ile yanıt verdi, “Bir daha ASLA dans eden sahtekarlık sendromu yaşamayacağım. Teşekkürler @iamRashmika (yüksek sesle ağlayan yüz ve kırmızı kalp emojileri).”

hayranlar tepki verir

Hayranlar, dans performansları için Rashmika ve Maitreyi’yi övdü. Bir kişi tweet attı, “Yaktı (ateş emojisi) @ramakrishnannn dizginleri aldı.” Başka bir hayran, “Küresel aşk @iamRashmika” dedi. Bir yorumda “Gerçekten ikonik” yazıyordu. Sezon mutlaka izlenmeli” diye yazdı bir Twitter kullanıcısı. “Queen Nationalcrush @iamRashmika boşuna bir dünya yıldızı değil. Bu pushpa şarkısı sadece Rashmika üzerinde bir etki yaratıyor, şarkının sahibi o,” dedi başka bir hayran.

Ben asla

Dizi, modern bir birinci nesil Hintli-Amerikalı genç kızın karmaşık hayatı hakkında bir reşit olma komedisidir. Maitreyi, dizide kısa devre nedeniyle kendini zor durumda bulan ortalamanın üzerinde bir lise öğrencisi olan Devi’yi canlandırıyor. Never Have I Ever, Baş Yapımcılar Mindy Kaling ve Lang Fisher tarafından yaratıldı. Never Have I Ever’in son sezonu, tüm sezonların en komik ve esprili olduğu kadar iç açıcı olarak kabul ediliyor. 8 Haziran’da Netflix’te gösterime girdi.

Rashmika’nın projeleri

Rashmika kısa süre önce Shantharuban tarafından yönetilen yakında çıkacak olan Tamil Telugu filmi Rainbow’un ilk programını tamamladı. Dev Mohan, filmin erkek başrolünü oynayacak. Ayrıca aktör Allu Arjun ile birlikte yakında çıkacak olan Pushpa 2 filminde rol alacak.

ot:10