Malayalam oyuncusu Anicka Vikraman eski erkek arkadaşını tacizle suçluyor; morluklar gösterir

En son Tamil filmi Vishamakaran’da rol alan aktris Anicka Vikhraman, eski erkek arkadaşını fiziksel tacizle suçladı. Facebook’a girdi ve kötü morluklar ve bir gözü morarmış fotoğraflarını paylaştı. Eski erkek arkadaşı tarafından “saldırıya uğradığını” iddia etti. Ayrıca okuyun:

Anicka, “tehdit telefonları” aldığını iddia ederek uzun bir gönderi açtı. O zamandan beri iyileştiğini ve işine geri döndüğünü söyledi. “Bu olayları geride bırakmama rağmen, sürekli kendimi ve ailemi küçük düşüren tehdit telefonları alıyorum” diye yazdı.

“Eski erkek arkadaşım bana saldırmadan önce son fotoğrafa tıklandı. Her ne kadar geçmişte kalmış olsa da zaten saç kesimimi göstereceğim için çok heyecanlıydım. Bu haftadan itibaren fotoğraf paylaşmaya başlayacağım, umarım şimdi her şey yolunda olur” diye ekledi paylaşımına.

Ayrıca Anoop Pillai adında bir adamla ilişkisi olduğunu da açıkladı. İddialarına göre, onu birkaç yıl boyunca hem zihinsel hem de fiziksel olarak taciz etti. “Anoop Pillai adında birine aşıktım. Son birkaç yıldır beni zihinsel ve fiziksel olarak taciz etti. Hiç böyle bir adam görmemiştim. Bütün bunları yaptıktan sonra beni korkutuyor. Bana bunu yapacağına dair hiç kötü bir rüya görmemiştim. İkinci kez, beni dövdüğü için Bengaluru polisine şikayette bulundum. Chennai’de bana ilk vurduğunda ayaklarıma kapandı ve ağladı” diye yazdı.

“Beni ikinci kez taciz ettikten sonra Bangalore Polisine şikayette bulundum. Önce Chennai’de beni yendi. O gün ağlayarak olayı bırakmamı istedi. Aptaldım. İkinci kez tekrarladığımda şikayetçi oldum ama polise para ödeyip beni gözaltına aldı. Polisin yanında olduğunu varsayarak onu dövmeye devam etti” diye ekledi.

Ayrıca erkek arkadaşının kendisine saldırmaya devam ettiğini iddia etti. Polislere rüşvet verdiğini ve polislerin de onu konuyu bırakmaya çağırdığını söyledi. WhatsApp mesajlarına göz kulak olduğunu da söyledi.

“Sonra aptalca ayrıldım. Bunu ikinci kez yaptığında boşunaydı. Çünkü polise ödeme yapmayı da başardı. Polisin benden konuyu kendi haline bırakmamı isteyeceğine dair büyük bir güvenle bana saldırdı. Son yıllarda defalarca dolandırıldım. Ben de ondan ayrılmaya karar verdim. Ama bu adam beni terk etmeye hazır değildi. Biz arkadaştık, hiç şüphe yok. Telefonumu kırdı. Bu yüzden çekime bile gidemedim. Ondan önce bile benim bilgim olmadan dizüstü bilgisayarına bağlı tüm WhatsApp mesajlarıma bakıyordu” diye ekledi.

Anicka, kaçan eski erkek arkadaşının New York’ta olduğunu iddia ederek polise şikayette bulunduğunu söyledi. Anicka ilk çıkışını K filminde başrol oyuncusu olarak yaptı. Daha sonra Enga Pattan Parthiya’da izlenecek.