Mangalavaaram Fragmanı: RX 100 yönetmeni, kırsal dramada sürükleyici bir gerilim vaat ediyor

Telugu filmi RX 100’ün başarısının ardından yönetmen Ajay Bhupathi bir sonraki filmiyle geri döndü. Yaklaşan pan-Hint filmi Mangalavaaram’ın (Hintçe’de Mangalavaar olarak adlandırılır) tanıtım filmi yaratıcılar tarafından yayınlandı. (Ayrıca şunu okuyun: Vijayendra Prasad, RRR Devam Filminin Başrolünde Ram Charan And Jr NTR Olacağını Onayladı Ama SS Rajamouli Yönetmen Olmayabilir)

Mangalavaaram teaserından fotoğraflar.
Mangalavaaram tanıtım Habersu

Mangalavaaram teaser’ı, tanımadıkları bir köyün pek çok sakininin gördükleri belirli bir sesin ve kişinin anlamını deşifre etmeye çalışırken, büyüleyici bir ses ve görüntü dünyasını gösteriyor. Fragmanda kişinin kimliği açıklanmıyor – sadece karanlık bir sokaktan çıkan küçük bir çocuk görüyoruz. Sonra etrafı ateşle çevrili bir adam görürsün.

Yüzlerinde olacaklardan korkmuş göründükleri için şok olmuş ifadeler taşıyan birçok insanın yakın plan fotoğrafını görürsünüz. Birisi ne gördüğünü sorduğunda, etraflarındaki pek çok kişi benzersiz bir şey bulmak için yukarı baktığından, birisi onlara sakin olmalarını ve dikkat etmelerini söylüyor. Yaklaşan bir kıyamet duygusu havada asılı duruyor.

Mangalvaaram teaser’ında ayrıca idol yüz maskesi takan ve diğer insanlardan saklanan bir adamın doruk noktası da yer alıyor. “RX 100″de kadın başrolü oynayan aktris Payal Rajput da bir maskenin arkasına saklanan bir kişinin geçmişe dönüşünden korkmuş görünüyor. Teaser, Kantara’dan Ajaneesh Loknath’ın heyecan verici fon müziğiyle kesiliyor.

Payal Rajput film hakkında konuşuyor

Daha önce Payal Rajput, South First’e Mangalvaaram’dan bahsetti: “O (Ajay) benimle tanışmak istediğinde, kalbimde çoktan projeye ‘evet’ demiştim. Hikayeyi anlatmaya başlayınca tüylerim diken diken oldu.” . Ravulapalem’de üç dört ay çekim yaptık. Oyunculuk bu sefer zordu, RX100’den çok daha zordu. Hikayeyi duyduğumda, her şeyimi vereceğimi biliyordum.”

Mangalavaaram’ın yapımcılığını A Creative Works ve Mudhra Media Works üstleniyor. 1990’ların gerilim filmi, diğerlerinin yanı sıra Nanditha Swetha, Divya Pillai, Azmal, Ravindra Vijay, Krishna Chaitanya, Ajay Gosh ve Shravan Reddy’yi de oynuyor. Telugu, Hintçe, Tamilce, Kannada ve Malayalam dillerinde gösterime girecek olan pan-Hint filmi.

ot:10