Manmadhudu Buluşması: Anshu, yirmi yıl sonra Nagarjuna ile yeniden bir araya gelir. Resme bak

Aktris Anshu, Manmadhudu buluşmasından fotoğraflar paylaşmak ve oyuncuları o zamanki oyuncularla karşılaştırmak için Instagram'ı ve yeni açılan X hesabını kullandı. Haydarabad'daki bir partide çekilen fotoğraflar dışında, 2002 yapımı Manmadhudu filminden Nagarjuna ile kendisinin bir fotoğrafını paylaştı. (Ayrıca Okuyun: Dhanush, Nagarjuna ve Rashmika Mandanna, Sekhar Kammula'nın bir sonraki filminde birlikte rol alacak)

Anshu ve Nagarjuna Haydarabad'da küçük bir Manmadhudu toplantısı yaptı (Instagram)

Fotoğraflarda hem Anshu hem de Nagarjuna partide siyah giyinmiş bir şekilde buluşurken görülüyor. “Yirmi yıl önce Nag Sir ile Manmadhudu yaptım. Bunca yıldan sonra geri döndü ve cömertliği ve şövalyeliği her zamanki gibi canlı. Bazı anılar gerçekten zamana karşı dayanıklıdır. #Manmadhudu#ThenAndNow #AbhiMaahi,” diye yazdı ve paylaştı.

Hindustan Times – Son dakika haberleri için en hızlı kaynağınız! Şimdi Oku.

Anshu Londra'da kalır ancak Hindistan'ı ziyaret eder. Haydarabad'da arkadaşlarıyla tanıştı ve Nagarjuna ile arkadaşının düzenlediği bir partide tanıştı. İkili, birlikte oyunculuk ve hayata yetişme anılarını paylaştı. Hayranlar, uzun bir aradan sonra Abhi ve Mahi’yi aynı karede görmekten heyecan duyuyor.

Olası geri dönüşünüz

Vodcast'inde Nikhil Vijayendra Simha ile konuşan Anshu, film için çekim yaptığında çok genç olduğunu ve film endüstrisinde arkadaş edinmenin kendisi için zor olduğunu anlattı. Birlikte sinema okuluna gittiği Prabhu Deva ve Allari Naresh ile filmlere imza attığını ancak bunun yerine Londra'ya dönmeyi seçtiğini söyledi.

“Bu benim için izole edici bir durumdu, bu yüzden geri döndüm. Ama Prabhas çok tatlıydı, bu yüzden ona 'sevgilim' deniyor” dedi ve ekledi, “Geri dönmek istediğimi söylemeyeceğim, evliyim ve iki çocuğum olduğu için minnettarım.” Kazandığımı anlıyorum. Genç kahramanlarla romantik ilişkilerim yok, yoksa bunu yapardım. Sinema çok değişti, oyuncu olarak çok sayıda evli kadını görüyorsunuz. OTT'de de yapılacak çok şey var. Eski arkadaşlarımla buluşmaya ve işlerin nasıl olduğunu görmeye geri döndüm.

Manmadhudu hakkında

Manmadhudu, Vijay Bhaskar tarafından yönetildi ve Trivikram tarafından yazıldı. 22 yıl önce vizyona giren filmde başrolde Sonali Bendre de yer alıyor. Anshu, eğitimini tamamlamak için Londra'ya dönmeden önce Manmadhudu, Raghavendra, Missamma ve Jai'de rol aldı.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde