Merhaba Nanna, Fragman: Nani filmi tatlı bir baba-kız bağı vaat ediyor. Saygınlık

Hi Nanna’nın teaserı burada! Yapımcılar Pazar günü Telugu aktörleri Nani ve Mrunal Thakur’un başrolde olacağı yeni filmin tanıtımını yayınladı. Yaklaşık iki dakikalık tanıtım tatlı ve iç açıcıydı ve çocuk oyuncu Kiara K.’nın canlandırdığı kızı Mahi ile yakın bir bağ paylaşan bekar bir baba olarak Nani’ye bir göz attı (Ayrıca Okuyun: Merhaba Nanna: Nani ve Mrunal Thakur’un Nani 30’u). resmi unvanını aldı, çıkış tarihi teaser ile açıklandı. Görüntüle)

Hi Nanna teaserından fotoğraflar.
Teaser hakkında

Teaser, evde baba ve kız arasında geçen bir masa sohbetiyle başlıyor ve burada Nani, onun yemeğini yememesinin ne olduğunu soruyor. Mahi daha sonra sınıfında Varun adında bir çocuğun olduğunu açıklar. Tepkisi onu şok eder. Daha sonra Mahi’nin babasına en yakın arkadaşı dediğini ve ona asla kızmadığını söylediğini görüyoruz.

Burası Mrunal Thakur’un karakterinin devreye girip onunla bağlantı kurduğu yer. Teaser daha sonra öpüşürken Nani ile de bağlantılı olduğunu ortaya koyuyor. Nani daha sonra şöyle diyor: “Başka biriyle evlenirken beni sevdiğini söylüyorsun.” Küçük kız daha sonra ona “Yashna, bizimle kalır mısın?” diye sorar.

Hayran tepkileri

Teaser hayranlardan olumlu tepkiler aldı. Bir hayran şöyle yazdı: “Ne kadar güzel, duygulu bir teaser. Nani her zamanki gibi muhteşem ve Mrunal harika bir yetenek keşfi. Bunu görmek için sabırsızlanıyorum!” Bir başkası şunları söyledi: “Bu filmin kalplerimizi eriteceğinden ve bize duygularda hızlı bir yolculuk yaşatacağından %100 eminim!”

Bir yorum şöyle dedi: “Nani’nin her zaman bir çekiciliği vardır ve bunu Mrunal’la görmeyi çok ister. Bir baba olarak rolü ve kızıyla olan sevgi dolu bağı beni büyülüyor. Bu filmi sevgiyle ve güzellikle kucakladığım için çok mutluyum.” “Güzel bir teaser…Nani ve Mrunal çifti…baba-kız…ve güzel fotoğraflar…Bu filmi harika bir şekilde bekleyin…” diye yazdı bir başkası fan.

Mrunal, Instagram hesabından filmin posterini paylaştı. Posterde Nani ve çocuğuyla birlikte açık havadaki bir kumsalda dinlenirken görülüyordu. Altyazısına “12/7/23 tarihine bakın!” diye ekledi. “Merhaba Nanna” 7 Aralık’ta sinemalarda.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
WhatsApp kanalımızı takip etmek için tıklayın.
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde

“Heyecan verici bir haber! Hindustan Times artık WhatsApp kanallarında
Bağlantıya tıklayarak bugün abone olun ve en son haberlerden haberdar olun! Buraya tıklayın!

toplam:10