Miss Shetty Mr Polishetty Twitter yorumları: Hayranlar buna ‘2023’ün en iyi romantik komedisi’ diyor

Anushka Shetty ve Naveen Polishetty’nin yeni romantik komedisi “Miss Shetty Mr Polishetty”ye ilk tepkiler geldi. Filmde Anushka bir şefi, Navin ise oldukça tuhaf bir anlaşmaya varan bir stand-up komedyenini canlandırıyor. Film aynı zamanda Anushka’nın üç yıl sonra beyazperdeye dönüşünü de simgeliyor. (Ayrıca Okuyun: Jawan Twitter İncelemesi: Shah Rukh Khan’ın filmi, ‘mesajlı kitlesel’ başlıklı bir Vijay kamera hücresini zorlamadığı için övülüyor.)

Bayan Shetty Bay Polishetty: Twitter yeni Telugu filmi hakkında övgüler yağdırıyor.
Anuşka çok güzel

Bir hayran film hakkında Twitter’da şunları yazdı: “Bayan Shetty Bay Polishetty, şüphesiz yılın en iyi romantik komedisi!” Mahesh Babu P’nin muhteşem senaryosu ve yönetmenliği çok taze hissettirdi. Anushka her zamanki gibi güzel ve etkileyici, o gerçek bir kraliçe. Naveen tam bir canavar, komedi dehası! Bu film harika.”

Başka bir kişi şunları yazdı: “Bayan Shetty, Bay Polishetty: Naveen Polishetty, basit, güvenli, romantik olmayan bir komedide çok eğlenceli ve her zaman onun enerjisine uymayabilir.” Anlatıda pek çok büyük LOL anı var, ancak genel olarak öyle değildi iyileşme hissetmiyorum; bir şeyler eksikti. Bunun nedeni zar zor işleyen romantik ilişki ve yatırım yapılması zor olan duygusal çekirdek olabilir. Ama yine de bolca kahkaha attırıyor (bu, birkaç derin çift anlamlıya güvenmek anlamına gelse bile).”

Naveen tüm övgüyü aldı

Başka bir hayran Naveen’in performansını övdü. “Kötü müzik ve fon müziğine rağmen çok çekici. Naveen Polishetty şovu çalıyor. Komedi zamanlaması en iyi şekilde.”

Bir Twitter kullanıcısı da filmi “izlemeye değer” olarak nitelendirdi. “Bayan Shetty, Bay Polishetty, hazır olun. İkinci yarı da iyi. Doruk noktası duygusaldır. İyi bir film. Ve kesinlikle bir hit olacak. @NaveenPolishety çok eğlenceli bir eğlence sundu. Kendiliğindenliği harika ve tek satırlıkları ilginç. Kesinlikle bakmaya değer” diye yazdılar.

Filmle ilgili bir başka inceleme de şöyle: “EĞLENCELİ İZLE! Bayan Shetty’yi ve Bay Polishetty’yi baştan sona sevdim. Film beni zaman zaman güldürdü, karakterlerin masumiyetini sevdim ve en önemlisi Sidhu @NaveenPolishety’nin acısını hissettim! Kendine güvenerek bu işi başaran tüm takıma büyük övgüler olsun.”

“Miss Shetty Mr Polishetty”de ayrıca Murali Sharma, Jayasudha ve Tulasi de rol alıyor. UV Creations tarafından üretilmekte ve Tamil, Telugu, Kannada ve Malayalam dillerinde yayınlanmaktadır.

toplam:10