Miyozit Teşhisi Üzerine Samantha Ruth Prabhu: Muhtemelen Olabilecek En Kötü Şey…

Yakında çıkacak olan filmi Shaakuntalam’ın tanıtımını yapmakla meşgul olan aktris Samantha Ruth Prabhu, otoimmün hastalığı olan miyozitle mücadelesi hakkında samimi bir şekilde konuştu. Yakın tarihli bir röportajda, durumu teşhis edildikten sonra görünüşünün kontrolünü nasıl kaybettiğini anlattı. Bazı günler karıncalanan gözlerle uyanacağını söyledi. (Ayrıca Okuyun | Samantha Ruth Prabhu, Naga Chaitanya Ayrıldıktan Hemen Sonra Ailesinin Ona Eşya Şarkısı Oo Antava Yapmamasını Söylediğini Söyledi.)

Samantha Ruth Prabhu sağlığı hakkında konuştu.

Geçen yıl, Samantha’ya nadir görülen bir otoimmün hastalığı teşhisi konulduktan sonra işine ara verdi. Kendisine hastalık teşhisi konduğunda Telugu filmi Kushi için çekim yapıyordu ve yakın zamanda setlere dönmeden önce aylarca ara verdi.

Bollywood Bubble ile yaptığı bir röportajda Samantha, miyozitin vücudu üzerindeki etkilerinden bahsetti. “Bir aktör olarak, her zaman mükemmelliği, Instagram’da mükemmelliği ve filmlerinizde mükemmelliği göstermeniz bekleniyor. Asla gitmesine izin veremezdim ve kim olduğumu kabul ederdim. Her zaman daha iyi ve daha iyi olmak, her zaman daha iyi görünmek istedim. Ne de olsa artık bu durum üzerinde hiçbir kontrolüm olmayan bir yerdeyim” dedi.

Hastalığın vücuduna olan yan etkilerinden bahseden Ayşe, “Bir gün şişkinim, bir gün şişmanım, bir gün hastayım. Nasıl göründüğüm üzerinde hiçbir kontrolüm yok. Bir aktör olarak gözleriniz duyguları ifade etmek için bir araç ve her gün gözlerimde karıncalanma ile uyanıyorum. Işığa karşı hassasım. Sadece eğlence ve tarz için gözlük takmıyorum, ışık aslında gözlerimi etkiliyor. Şiddetli migrenim var ve gözlerimde şiddetli ağrı var, ağrıdan şişiyorlar ve bu son 8 aydır böyle. Bu muhtemelen bir oyuncunun başına gelebilecek en kötü şey.”

Shaakuntalam’da Samantha, Menaka ve Viswamithra’nın kızı olan ana karakter Shakuntala’yı oynuyor. Gunasekhar’ın yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlendiği film, 14 Nisan’da Hintçe, Tamilce, Malayalamca ve Kannada dillerinde gösterime girecek. Bu proje, Samantha’nın yönetmen Gunasekhar ile ilk işbirliğine işaret ediyor.

ot: 10