Mrunal Thakur ve Vijay Deverakonda bir puja ile Telugu filmi VD13’ü tanıtıyor. Resme bak

Telugu çıkışını geçen yıl Sita Ramam ile yapan aktris Mrunal Thakur, Parasuram’ın yöneteceği bir sonraki Telugu filmi için Vijay Deverakonda ile birlikte çalışacak. Film şu anda VD13 olarak adlandırılıyor. Ayrıca okuyun: Vijay Deverakonda, Kushi Shoot’tan BTS Videosunda Samantha Ruth Prabhu İle Ekstra Romantizm Yaşıyor; Hayranlar tekrarını izliyor

Mrunal Thakur ve Vijay Deverakonda Telugu filmi VD13’ün lansmanında.

Bu, Mrunal’ın üçüncü Telugu gezisi olacak. Nani’nin oynadığı ikinci isimsiz filmi şu anda yapım aşamasında. Proje şu anda Nani 30 olarak adlandırılıyor.

Mrunal’ın katkısı

Çarşamba günü Mrunal, filmin açılış töreninden fotoğrafları Instagram’da paylaştı. Altyazısında şöyle yazıyordu: “Çok heyecan verici bir yolculuğun ilk adımı. @srivenkteswaracreations ile ilk kez çalışıyorum ve ekranı @thedeverakonda ile paylaşacağım için çok heyecanlıyım. Çekimlerin başlaması için sabırsızlanıyorum (sic).”

paylaşımına tepkiler

Yorumlar bölümünde netizenler projeyi tamamladığı için Mrunal’ı tebrik etti. Bir kişi şöyle yazdı: “Tebrikler. Çok büyük (sic). Başka bir kişi: “Vay canına. Bu büyük mrunal. Tebrikler (sic).”

Vijay Deverakonda da bir Haber paylaşıyor

Oyuncu, filmin lansmanına bir puja ile bir bakış veren bir Haber paylaştı. Şöyle yazdı: “Pooja
🙂
Parasuram – Dil Raju – Mrunal Thakur ve kocanız (kalp emojisi). VD13.”

Proje, gişe rekorları kıran Geetha Govindam’ın ardından Vijay ve yönetmen Parasuram’ın yeniden bir araya gelmesine işaret ediyor.

Mrunal’ın son Telugu filmi

Mrunal kısa süre önce Nani 30’un çekimlerini tamamladı. Geçenlerde India Today ile deneyimi hakkında konuştu. Mrunal şunları söyledi: “Bu filmi Nani ile yapıyorum, şimdiye kadar okuduğum en güzel senaryo ve tüm ekiple ilişkilendirildiğim için son derece gururluyum. Yönetmen Shoryuv’un ilk filmi. Sanırım ona sahip olduğum için çok şanslıyım.” Bu rolü aldım ve Sita’yı (sic) oynamasaydım bu mümkün olmazdı.

Sita, ilk Telugu filmi Sita Ramam’dan bir karakterin adıdır. Hanu Raghavapudi’nin yönettiği projede Dulquer Salmaan da rol aldı.

“Sita o kadar yüksek bir standart belirledi ki, bugün bile film yapımcıları bana yaklaştıklarında ya da ‘Efendim, sizinle çalışmayı dört gözle bekliyorum’ dediğimde, ‘Amma, lütfen biraz bekleyin, çünkü güzel bir şey yok’ diyorlar. ‘ veya zaten yapılmış veya yazılmış olan Sita Ramam kadar büyük. Bu yüzden sebat etmenizi ve iyi senaryolar yazmanızı istiyoruz” diye ekledi.

ot:10