Naatu Naatu şarkıcısı Oscar kazandıktan sonra arkadaşlarıyla kutluyor

Yakın zamanda 2023 Oscar’larında sahnede RRR şarkısı Naatu Naatu’yu seslendiren Kaala Bhairava, Hindistan’a geri döndü. Şarkıcı, Pazar günü bir ev partisinden fotoğraflar paylaştı. Arkadaşları, Naatu Naatu’nun tarihi Oscar galibiyetini, şarkıcı Hindistan’a döndükten sonra onun için düzenledikleri samimi bir partide onunla birlikte kutladılar. Ayrıca okuyun: Naatu Naatu şarkıcısı Kaala Bhairava, Oscar kazandıktan günler sonra RRR şarkısı için özür diler İşte nedeni

Partide arkadaşlarıyla birlikte Kaala Bhairava.

Oscar’da Rahul Sipligunj Naatu Naatu ile birlikte şarkı söyleyen Kaala Bhairava, parti fotoğraflarını Instagram’da paylaşarak, Hindistan’a döndükten sonra arkadaşlarının kendisi için bir parti düzenlediğini söyledi. Arkadaşlarının tatlı hareketi için “dünyanın zirvesinde” olduğunu söyledi. Altyazısında şöyle yazdı: “Arkadaşlar var, en iyi arkadaşlar var ve sonra sizi dünyanın zirvesindeymişsiniz gibi hissettiren arkadaşlar var! ona sahibim Sizleri maddddd gibi seviyorum.”

Fotoğraflardan birinde, kırmızı bir tişört giyen Kaala Bhairava, Oscar kupası şeklindeki bir kabanla süslenmiş özel bir pastayı kesiyor. Ayrıca paylaştığı fotoğraflardan birinde tesise bir bakış attı. “BhaiRRRi” yazan metal balonlar, siyah ve altın rengi Haberin Detaylarıa sahip bir duvarda sergilendi. Parti odasını süslemek için çok sayıda siyah, altın ve gümüş balon da kullanıldı. Kaala Bhairava’nın arkadaşlarıyla poz verdiği kırmızı bir halı da vardı. Paylaşımına yapılan bir yorumda, “Sevgiler ve sadece sizi seviyorum.” Bir başkası ise, “Tebrikler Anna (kardeş) sıkı çalışmaya devam edin” yorumunu yaptı.

Kaala Bhairava, şarkıyı 12 Mart’ta (13 Mart Hindistan’da) 95. Akademi Ödülleri’nde canlı olarak seslendiren Oscar ödüllü Naatu Naatu’nun arkasındaki sestir. RRR’deki ekip, SS Rajamouli tarafından yönetilen Ram Charan ve Jr. NTR dönemi dramasına uyarlanan “Naatu Naatu” ile En İyi Orijinal Şarkı kategorisini kazanarak tarih yazdı.

Naatu Naatu’nun Oscar kazanmasının ardından Kaala, Twitter’a gitti ve uzun bir not yazdı. Kendisine fırsat verdiği için tüm ekipten bahsetmişti ama bir şekilde ana oyuncu kadrosundan bahsetmeyi başaramadı. Şarkıcı, Ram Charan ve Jr. NTR’yi tweet’inin dışında bıraktığı için sorgulandıktan sonra başka bir tweet paylaştı.

Tweet attı: “Tarak Anna (kardeş) ve Charan Anna’nın Naatu Naatu ve RRR’nin kendisinin başarısının nedeni olduğundan hiç şüphem yok. SADECE Akademi sahne performansında şansımı bulmama kimin yardım ettiğinden bahsediyordum. Sonra hiçbir şey. Yanlış ifade edildiğini görebiliyorum ve sözcük seçimim için içtenlikle özür dilerim.”

ot: 10