Naatu Naatu şarkıcısı, Oscar’da Rihanna ile tanıştığında utangaç olduğunu söyledi

RRR’den Naatu Naatu’nun En İyi Orijinal Şarkı Oscar’ını kazanmasının üzerinden bir haftadan fazla zaman geçti. Besteci MM Keeravaani ve söz yazarı Chandrabose, 95. Akademi Ödülleri’nde ödülü kabul ederken, şarkıcı-aktris Rihanna’nın da aralarında bulunduğu diğer adaylar gibi şarkıcılar Rahul Sipligunj ve Kaala Bhairava, Oscar sahnesinde Telugu şarkısını seslendirdi. Rahul geçtiğimiz günlerde Grammy ödüllü ve diğer adaylarla tanıştığını, onlara yaklaştığını ve sohbeti başlattığını hatırladı. (Ayrıca okuyun: Naatu Naatu şarkıcıları Kaala Bhairava ve Rahul Sipligunj, Oscar’da Rihanna ile tanışır ve performansını “takdir ettiği” için ona teşekkür eder.)

Rihanna ve şarkıcı Rahul Sipligunj, En İyi Orijinal Şarkı kategorisinde kazananın açıklanmasının ardından yeniden bir araya geldi.

Törenden birkaç gün sonra Rahul, Instagram’da ikilinin bir fotoğrafını paylaştı. Altyazısında şöyle yazıyordu: “Wooow, çok güzel bir kalbe sahip (kırmızı kalp emojisi) en harika bayanla tanıştım. Alçakgönüllülüğünü #rihana @badgalriri ve ne kadar alçakgönüllü olduğunu görünce hala şok oldum! performans ve #Oscar galibiyeti için. Benim için duygusal bir an!! Sakin olamıyorum #mydreamcometrue (kırmızı kalp emojisi).” Fotoğrafta Rahul siyah bir Kızılderili kıyafeti giyerken, Rihanna soluk yeşil omuzları açık ipek bir büstiyer ve etekle uyumlu deri eldivenler giymişti.

Indian Express’e konuşan şarkıcı, kendisinin ve Kaala’nın başlangıçta ondan bir fotoğraf istemek için çok utangaç olduklarını, ancak şans eseri Naatu Naatu’nun Oscar’ı kazanmasının ardından sohbeti başlatan kişinin o olduğunu hatırladı. “Yeşil alanlarımız yan yanaydı ve biz kendi yeşil alanımıza geri döndük ve o kendi alanından çıktı. Onlara yaklaştığımızda, ben ve Kaala Bhairava fotoğraf çekmeyi tartıştık. Bu iki adamın fotoğraf çekmek istediğini ama soramayacak kadar utangaç olduklarını gözlemledi.

Devam etti: “Sonra öne çıktı ve bizi takdir etti ve bizimle fotoğraf çekti. Çok alçakgönüllü ve güzel kalpli güzel bir kadındı. .”

Rahul ve Kaala, küresel sahnede performans sergilemek için dört gündür Naatu Naatu provası yapıyorlardı. Aktris Deepika Padukone, 95. edisyonun sunucusu olarak törene katılırken şarkıyı sahnede tanıtmıştı.

ot: 10