Nabha Natesh ile röportaj: Kazam her şeyi değiştirdi; Ama Swayambhu ile geri dönüşe hazırım

Nabha Natesh pandemiden önce en iyi halindeydi. iSmart Shankar'daki hayat dolu Chandini rolüyle büyük bir başarı yakalamıştı; Dünya ayaklarının altındaydı. İnsanlar onu sevdi. Reklamlar ve film teklifleri yağdı. Ama sonra salgın geldi. Nabha da herkes gibi evde kilitliydi ve başlangıçta yalnızlığın tadını çıkardı. Sonra endişelendi. Hindustan Times'la yaptığı bir konuşmada, “İşler kontrolümden çıkıyormuş gibi hissettim” diye anımsıyor. (Ayrıca Okuyun: Nabha Natesh, Nikhil Siddhartha'nın Swayambhu'suyla geri dönüş yapıyor)

Nabha Natesh geçirdiği kazanın ardından iki filmle geri dönüş yapıyor. (Instagram'da)

Ancak 2022'de ciddi bir araba kazası geçirdiğinde işler gerçekten kontrolden çıktı ve iyileşmesi uzun zaman aldı. Meslektaşları sete geri döndüğünde bile gücünü yeniden kazanmaya çalıştı, kırıkları onardı ve birkaç ameliyat geçirdi. “Omzumu kırdım ve bu tüm dikkatimi ve zamanımı aldı” diyor. Son gösterimi 2021 OTT filmi Maestro olduğundan hayranlar Nabha'nın ne zaman geri dönüş yapacağını merak ediyordu. Peki… o artık hazır!

Yalnızca HT uygulamasında Hindistan'daki genel seçimlerin hikayesine özel erişim elde edin. Şimdi İndirin!
“İstek listem artık sonsuz, çok zamanım oldu”

Nabha her zaman “iyi roller aradığını” ve bu zorunlu ayrılığın onun kararlılığını daha da güçlendirdiğini söylüyor. “İyi roller almak ve bana inanan yönetmenlerle çalışmak için her zaman sabırla bekledim. Bunun için hiçbir planlama yoktu” diye açıklıyor ve ekliyor: “Ve şimdi elimden gelenin en iyisini henüz yapmadığımı düşünüyorum çünkü henüz işim bitmedi. Birlikte çalışmak istediğim insanlardan ve yapmak istediğim rollerden oluşan dilek listem artık sonsuz çünkü düşünmek için çok zamanım oldu.”

Nabha Natesh, şöhretin tuzaklarını nasıl umursamadığını anlatıyor.

Nabha Natesh, şöhretin tuzaklarını nasıl umursamadığını anlatıyor.

O zamanlar düşündüğü şeylerden biri de şöhretin getirdiği mahremiyet kaybı gibi tuzakları ne kadar umursamadığıydı. “Bu bir ünlü için ender rastlanan bir şey” diye yorum yapıyorum. “Bu (performans sergilemek) hayatım boyunca yaptığım her şey, sevdiğim şey bu. Hiçbir şey kaybettiğimi hissetmiyorum. Seyircinin sevgisini hissetmenin dünyadaki en güzel duygu olduğunu anladım. Sinemaya başlamadan önce tiyatro sanatçısıydım, bu yüzden nereye giderseniz gidin insanların sizi aniden tanıması tamamen farklı bir oyun. Ama çalışamadığımda bir parçam eksikmiş gibi hissettim. Bu yüzden şikayet etmeyeceğim” diyor.

“Kemikleri kırıyorsun ve ölümsüz olmadığını anlıyorsun.”

Nabha'nın hayranları, 2023'ün başlarında MIA'sının nedenini, bir kaza geçirdiğini ve ameliyat olmak zorunda kaldığını açıkladığında endişelendiler. Ancak bundan sonra bile oyuncu sosyal medyada her zamanki gibi neşeli kaldı; gezilerinden, fotoğraf çekimlerinden ve hatta sanata olan aşkından fotoğraflar paylaştı.

“Artık hayata bakış açımda büyük bir değişiklik olduğunu düşünüyorum. Herkes gibi ben de her zaman biri olmanın peşindeydim” diyor ve ekliyor: “Kimse beni zorlamadı… bu sadece benim kişiliğimdi, bunu yapmaktan mutlu oldum.” Ancak kazadan bu yana bedenime ve zihnime daha fazla saygı duymaya başladım. Önceliklerim hâlâ aynı ama olaylara yaklaşımımda bir değişiklik var.”

Nabha Natesh, kazadan sonra ölümünün farkına varıyor.

Nabha Natesh, kazadan sonra ölümünün farkına varıyor.

Detaylandırmasını isteyin ve şöyle diyor: “İhtiyacım olduğunda dinleniyorum ve suçluluk duymadan istediğim zaman ara veriyorum.” Hala aynı dürtüye sahibim, başarmak için iyi bir iş var ama o artık kör hırs tarafından yönlendirilmiyor. eskisi gibi. Kemiklerinizi kırdığınızda ölümsüz olmadığınızı anlarsınız… Her şey kırılgandır. İhtiyaçlarınıza saygı göstererek yaptığınız işte en iyisi olabilir.”

Ancak bunun herkesin söylediği bir şey olduğunu fark ediyor, özellikle de kişisel bakım çağında. “Fakat hiç kimse benim yaşadığım gibi bir şeyi yaşayana kadar azimle devam etmenin ne kadar önemli olduğunu anlamıyor” diye ekliyor.

“Bir kez kendimi geliştirdim, yine yapabilirim”

Nabha'nın her şeyden çok istediği şey bir gün köklerine dönmektir. 2015 Kannada filmi Vajrakaya ile ilk kez sahneye çıktığında henüz 19 yaşındaydı. “Şu anda bile üniversitelerdeki kızların filmde benim şarkılarım eşliğinde dans ettiğini görüyorum. Bu dilde önemli bir şeyler öğrenebileceğim günü bekliyorum” diyor. Ancak şimdilik, büyük geri dönüşü için sıraya girmiş iki Telugu filmi var: Swayambu, Nikhil Siddhartha'nın rol aldığı tarihi bir aksiyon filmi ve henüz duyurulmamış bir komedi gerilim filmi.

Nabha Natesh'in Swayambhu'dan görünümü.

Nabha Natesh'in Swayambhu'dan görünümü.

“Seçmeler sayesinde film endüstrisine tek başıma girdim. Kimse bana bir şey vermedi. Başarılı olabilirim ama sonrasında olanlar benim kontrolüm dışındadır. Bunu bir kez yaptım, eminim tekrar yapabilirim. Seyirci bir zamanlar beni seviyordu, umarım şimdi yaptığım işi de severler” diyor. Swayambhu'daki görünümü, daha önce hiç yapmadığı bir dönem görünümü giydiğini gösteriyor. “Hiçbir zaman klasik dokunuş gerektiren bir rol oynamadım. Karakterimin film boyunca güzel bir gidişatı var ve bu ilgimi çekti” diye ekliyor.

Nabha Natesh yenilenen başarıya giden yolda.

Nabha Natesh yenilenen başarıya giden yolda.

Üzerinde çalıştığı diğer gizemli projeyi ona sorarsanız, o bir anne olacaktır. Prod ve şunu açıklamaya karşı koyamıyor: “Karakterin gerçek yüzünü anlamak için bir ay boyunca bir atölyede çalıştım. Sanki tiyatrodaki köklerime dönüyormuşum gibi hissettim.” Bu konuda çok heyecanlıyım… İnsanları güldürmek şimdiye kadarki en zor şeylerden biri. Şans eseri, yıllar boyunca oynadığım rollerin temelinde her zaman bir mizah anlayışı vardı ve bu da bana yardımcı oldu. Şimdi yapımcıların bunu duyurmasını bekliyorum.”

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Tıklamak WhatsApp kanalımızı takip etmek için
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde