Namrata Shirodkar, Anant Ambani ve Radhika Merchant'ın düğününde Sudha Murthy ile buluşmasını asla unutmayacak

Namrata Shirodkar yakın zamanda Anant Ambani ve Radhika Merchant'ın Mumbai'deki düğününe katıldı. Rekha, Nayanthara, Aishwarya Rai ve Jyothika'nın resimleri de dahil olmak üzere düğünden anlık görüntüleri sosyal medyada paylaştı. Son gönderisi düğünde Sudha Murthy ile tanışmasıyla ilgili. (Ayrıca Okuyun: Namrata Shirodkar, Anant Ambani'nin Rekha, Aishwarya Rai, Jyotika ve Nayanthara ile olan düğününden iç fotoğrafları paylaşıyor)

Namrata Shirodkar, Sudha Murthy'yi oldukça övdü.
“Saklanacak anılar”

Namrata, yazar, hayırsever ve Infosys'in eski başkanı Sudha ile bir fotoğraf paylaştı. Şöyle yazdı: “Bu anı asla unutmayacağım… Bu bilge kadın hakkında o kadar çok şey duydum ki onunla tanışmak sadece inancımı güçlendirdi. Canlı, hayat dolu ve verecek çok fazla sevgi var!”

Sudha'nın büyük büyükannesi, kocası Mahesh Babu ve kızı Sitara'dan övgüyle bahsettiğini ekledi. Şöyle yazdı: “Büyük büyükanneme ve şimdi de kocama ve kızıma olan hayranlığınız beni utandırdı! Değer verilmesi gereken anılar.”

Resimde Namrata fildişi işlemeli sharara setiyle büyüleyici görünüyordu, Sudha ise geleneksel mor ve gümüş sari giyiyordu.

Ambani'nin düğününde Namrata, Mahesh, Sitara

Instagram'da paylaştıkları fotoğraflara inanılacak olursa Mahesh, Namrata ve Sitara, Ambani düğününde çok eğlendiler. Mahesh koyu mavi bandhgalayı tercih ederken, Sitara uzun kollu ve karmaşık işlemeli fildişi sharara setiyle muhteşem görünüyordu.

Aile Instagram'da çok sayıda fotoğraf paylaştı. Sitara, Kim Kardashian'la somurtarak çekilmiş fotoğraflarını paylaştı. Ayrıca Rekha, Priyanka Chopra, Nick Jonas, Ranveer Singh, Aishwarya Rai, Aaradhya Bachchan, Kiara Advani ve Sidharth Malhotra ile poz verdiği diğer fotoğrafları da paylaştı.

Birlikte çekilmiş bir aile fotoğrafını paylaşan Mahesh, şunları yazdı: “Harika bir çiftin birlikteliğini kutlayan özel bir akşam! Aileye ve #Anant @radhmerch1610'a bu güzel evlilik yolculuğunda bir ömür boyu mutluluklar diliyorum!” Ayrıca kriket oyuncusu MS Dhoni ile bir fotoğraf paylaştı ve ona “efsane” adını verdi.