Namrata Shirodkar, Noel’i Upasana, Nagesh Kukunoor ile kutluyor. Resme bak

Eski model ve aktris Namrata Shirodkar, hayranlarına Noel kutlamalarına dair bir fikir vermek için Instagram’da paylaşım yaptı. Mahesh Babu paylaştığı fotoğraflarda yer almazken, Namrata’nın şehirdeki arkadaşları ve ünlülerin dışında çocukları Gautam ve Sitara ile harika vakit geçirdiği anlaşılıyor. (Ayrıca Okuyun: Konidela-Allu Ailesinin Ram Charan, Allu Arjun ve Diğerleriyle Noel Kutlamalarına Bakış)

Namrata Shirodkar, Upasana ve Nagesh ile Noel’de (Instagram)
“Yule beni partide buluyor”

Namrata arkadaşına “güzel akşam” için teşekkür etti ve şöyle yazdı: “Noel Baba, beni partide bul!! Harika yemekler, iyi müzik ve bazı hoş insanlar. Harika bir akşam için @sabina.xavier’e teşekkür ederiz! Mutlu Noeller #Christmas2023.” Fotoğraflarda korsajı fırfır detaylı, yere kadar uzanan bir elbiseyle görülüyor. Namrata ayrıca Upasana Konidela, yönetmen Nagesh Kukunoor, çocukları ve bazı yakın arkadaşlarıyla fotoğraf çektirdi.

Geçtiğimiz yılı sonlandırın ve 2024’e HT ile hazırlanın! buraya tıklayın
“Saçma bir Noel”

Instagram’da oldukça aktif olan Sitara, Noel kutlamasının nasıl geçtiğine de bir göz attı. Fotoğraflardan birinde isteksizce elf şapkası takan ailenin evcil hayvanının yer aldığı kırmızı beyaz fotoğraflar paylaştı. Mahesh’in kızı da bu sezon Sabrina Carpenter’ın ‘A Nonsense Christmas’ şarkısına takıntılı görünüyordu.

Hafta başında Namrata ve Sitara da erkek arkadaşlarının evinde bir Noel kurabiyesi pişirme seansına katılmışlardı ve erkek arkadaşları hazırladıkları yemeklerin fotoğraflarını paylaşmışlardı.

“Dakadai’yi kutluyoruz”

Noel aynı zamanda Ghattamaneni ailesinde özel bir gün gibi görünüyordu çünkü ekibinin özel bir üyesinin doğum günüydü. Doğum gününü kutlayan ailenin fotoğraflarını paylaşan Namrata, şunları yazdı: “Annem ve babamdan sonra o benim için en önemli kişi ve hayatımızdaki varlığı için ona minnettarım.” Hepinize Shalini Kondra’yı seven Gautam’ımı tanıtarak Dakadai aradı ( anlamını bana sormayın çünkü hiçbirimiz bilmiyoruz.)” Ayrıca Shalini’nin ailece “Doğum Günün Kutlu Olsun” şarkısını söylerken pastayı keserken gülümsediği bir Haber da paylaştı.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Tıklamak WhatsApp kanalımızı takip etmek için
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde.