Namrata’ya göre Mahesh Babu’nun oğlu Gautam, NYU’da yüksek öğrenim görüyor

Eski aktris Namrata Shirodkar, hayranlarına ve takipçilerine, oğlu Gautam Ghattamaneni’nin New York Üniversitesi’nde yüksek öğrenimine devam edeceğini bildiren bir gönderi paylaştı. Namrata Pazar günü Instagram’da ikilinin bir fotoğrafını yayınladı. (Ayrıca Okuyun | Mahesh Babu’nun oğlu Gautam Ghattamaneni 17 yaşına giriyor, Namrata Shirodkar bu doğum gününün neden özel olacağını açıklıyor)

Namrata Shirodkar, oğlu Gautam Ghattamaneni hakkında bir gönderi paylaştı.
Namrata Gautam’la selfie paylaşıyor

Fotoğrafta bir carfie, Namrata ve Gautam yan yana otururken kameraya gülümsüyorlar. Namrata gri bir kıyafet ve gözlük takarken, Gautam kareli gömlek ve kot pantolonun altına beyaz tişört tercih etti. Namrata, gönderiye şu başlığı ekledi: “NYU yolda!! @gautamghattamaneni yeni bir sayfa açıyor.”

Facebook’ta HT Channel’daki son dakika haberleri ile güncel kalın. Şimdi Katıl
Namrata Gautam için bir not yazıyor

Ayrıca şunları ekledi, “Seni bu ana getiren sıkı çalışman, tutkun ve kararlılığınla çok gurur duyuyorum küçük büyük oğlum (kalp gözlü emojiler). Büyük Elma yeni ve parlak bir yıldıza kavuştu! (Yıldız emojisi) Aşk, sevgi ve daha fazlası.” Seni seviyorum oğlum (siyah kalp emojisi).

Ünlüler ve hayranlar Gautam’ı tebrik etti

Gönderiye tepki gösteren Shilpa Shirodkar, “Seni seviyorum bebeğim, seninle çok gurur duyuyorum.” Anoushka Ranjit, “En gururlu kız kardeş.” Viranica Manchu şöyle yazdı: “Yaşasın!!! Tebrikler! Mezun olduğum okul. Vay! Tebrikler Goutham!”

Bir hayran şunu yazdı: “Onunla çok gurur duyuyorum, bunun için tebrikler!! @gautamghattamaneni sallanmaya devam et.” Bir kişi şunları söyledi: “@gautamghattamaneni sallamaya devam et, her şey sana gelecektir oğlum ve tebrikler süper hızlı büyüdün.” Bir Instagram kullanıcısı şu yorumu yaptı: “Bu heyecan verici yolculukta hepinize en iyisini diliyorum @gautamghattamaneni gautamghattamaneni.”

Gautam hakkında

Gautam, Namrata ve aktör Mahesh Babu’nun oğludur. İkili 2005 yılında evlendi ve 2006 yılında Gautam’ı kucağına aldı. Çiftin, birkaç yıl sonra kucaklarına aldıkları Sitara Ghattamaneni adında bir kızı vardı.

Gautam bu yılın ağustos ayında 17 yaşına girdi. Hem Mahesh hem de Namrata, oğullarına iyi dilek dilemek için Instagram’da gönderiler paylaştı. Gautam’ın bir fotoğrafını paylaşan Mahesh, “17’miz kutlu olsun şampiyonum!! İleriye doğru attığınız her adım sizi hedefinize götürsün! Yıldızlara ulaşmaya devam edin. Seni çok seviyorum @gautamghattamaneni.” Resimde Gautam mavi kışlık ceketiyle tatillerinden birinde kameraya gülümserken görülüyor.

Gautam’ın bir fotoğrafını paylaşan Namrata, “Doğum günün kutlu olsun GG. Her yıl beni çok gururlandırıyorsun. Seni çok yükseğe uçarken görmek ve hayalini kurduğun her şeye ulaşmak için sabırsızlanıyorum… Bu doğum günü, aile olarak bizim için özel bir doğum günü olacak, çünkü gelecek yıl sen uçup gideceksin ve ben en iyisi olacağım “Ben Bunu küçük büyük adamım @gautamghattamaneni ile başaracağım.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde