Naveen Polishetty yaşadığı bisiklet kazasını ilk kez anlatıyor: “Benim için zor ve acı verici bir dönemdi”

17 Temmuz 2024 18:40 IST

Mart ayında Hindustan Times, Naveen Polishetty'nin ABD'de bir bisiklet kazası geçirdiğini ve kolunun kırıldığını bildirdi.

Bu yılın mart ayında Hindustan Times, aktör Naveen Polishetty'nin ABD'nin Dallas kentinde bir bisiklet kazası geçirdiğini bildirdi. Oyuncu, kazayla ilgili ilk kez konuştu, kolunun alçıda olduğu fotoğrafını paylaşarak duygusal bir mesaj yazdı. (Ayrıca Okuyun: Güney Filmfare Ödülleri 2024 adaylarının tam listesi: Salaar, Ponniyin Selvan ve Kaathal aday gösterildi)

Naveen Polishetty sosyal medyada duygusal bir mesaj paylaştı.
Naveen Polishetty kazası hakkında

Son zamanlarda sosyal medyada aktif olmayan Naveen, elinin bir fotoğrafını Instagram ve X'te (eski adıyla Twitter) paylaştı. Ayrıca şu ifadeleri içeren bir mesaj yayınladı: “Maalesef yakın zamanda sağ elimde birkaç ciddi kırık oluştu ve bacağımdan da yaralandım. Benim için zor ve acı verici bir dönemdi. Film yapamadığım ve zanaatım aracılığıyla sizinle bağlantı kuramadığım için özellikle yaratıcıyım.

Şunları ekledi: “İyileşme yavaş ve çok zor oldu, ancak tam bir iyileşme sağlamak için tıp uzmanlarıyla yakın bir şekilde çalışıyorum, böylece hepiniz için enerjimi kullanabiliyorum. Bu birkaç ay daha sürebilir ama her zamankinden daha güçlü ve sağlıklı bir şekilde geri dönmeye kararlıyım.”

Naveen ayrıca iyileştikten sonra çekeceği filmlerden heyecan duyduğunu da paylaştı. “Lütfen sadece benden gelecek haberlere güvenin” diye yazdı ve ekledi, “Ekrana geri dönmek ve sizi tekrar eğlendirmek için sabırsızlanıyorum.” Naveen ayrıca başlıkta bunun “onun için zihinsel ve fiziksel olarak zor” olduğunu da yazdı. zorlu zaman.

Naveen Polishetty'nin kazası

Naveen olayla ilgili ayrıntılı bilgi vermedi ancak ekibinden bir kaynak Mart ayında Hindustan Times'a şunları söyledi: “Naveen ABD'nin Dallas şehrinde bisikletiyle giderken kontrolünü kaybetti. Elinden geleni yaptı ama kayarak kolunun yaralanmasına neden oldu. Bu birkaç gün önce oldu ama biz bunu ancak şimdi öğrendik. Kolu kırıldı ve ABD'de iyileşiyor.”

Yaklaşan çalışmalar

Naveen en son Mahesh Babu'nun yönettiği ve başrolde Anushka Shetty'nin oynadığı 2023 yapımı Miss Shetty Mr Polishetty filminde görüldü. Romantik komedi iyi eleştiriler aldı ve oyuncu, filmdeki performansıyla övgü topladı. Aynı zamanda Sreeleela Kalyan Shankar'ın Anaganaga Oka Raju'su ile de çekim yapıyor. Film bir süredir üzerinde çalışılıyor ve 2022 yılı için duyurusu yapılıyor.