Nayanthara ve Vignesh Shivan, anneleri Omna Kurian’a mutlu bir doğum günü diliyor. Gönderileri gör

Film yapımcısı Vignesh Shivan, eşi ve aktör Nayanthara’nın annesi Omna Kurian için tatlı bir doğum günü yazısı yazdı. ‘Atha amma (kayınvalidesi)’ için doğum günü mesajıyla birlikte Nayanthara ve annesinin bazı samimi fotoğraflarını paylaştı. Buna onun “en büyük gücü” adını verdi. Nayanthara da annesiyle birlikte bir fotoğraf paylaşarak ona mutlu yıllar diledi. Ayrıca şunu okuyun: Jawan Gişe Koleksiyonu 7. Gün: Shah Rukh Filmi Geçiyor ₹Dünya çapında 650 cr brüt, Hindistan’da 9,7 lakh’tan fazla bilet satıldı

Nayanthara, annesi Omna Kurian ile birlikte.
Nayanthara ve Vignesh Shivan’ın anneleri için katkıları

Fotoğrafları Instagram’da paylaşan Vignesh, şunları yazdı: “Doğum günün kutlu olsun OmnaKurian, Atha Amma’m, seni çooook seviyorum!!! Sizler bizim en büyük gücümüzsünüz, tüm dualarınız ve hayırlarınız hayatımızı çok güzelleştiriyor! Sonsuza kadar yaşa, doğum günüm dileklerimle.”, Nayan, Uyir ve Ulag” ve birkaç kalp, hale ve kötü muska emojisi.

Nayanthara ayrıca Instagram Stories’de annesiyle birlikte bir fotoğraf paylaştı ve “Doğum günün kutlu olsun” yazdı.

Nayanthara'nın annesine katkısı.

Nayanthara’nın annesine katkısı.
Nayanthara’nın Hint filmi ve yeni cilt bakımı markası

Nayanthara şu anda Shah Rukh Khan’la birlikte rol aldığı ilk Hint filmi Jawan’dan büyük övgü alıyor. Atlee filmi yakında bitecek ₹Hindistan’da 400 crore ve gişede çok daha fazla rekor kırması bekleniyor. Filmde Nayanthara, aradığı suçlunun kendisi olduğunu bilmeden Shah Rukh Khan’la evlenen bir polis memurunu ve bekar bir anneyi canlandırıyor.

Nayanthara da yakın zamanda Instagram’da ilk çıkışını yaptı ve cilt bakım markası 9Skins’i 29 Eylül’de piyasaya sürecek. İlk Instagram gönderisi, oğulları Uyir ve Ulag’ın kollarında ve güneş gözlükleriyle çerçeveye girdiği samimi bir Haberydu. 2,6 milyondan fazla beğeni aldı.

Vignesh ve Nayanthara’nın oğulları

Vignesh ve Nayanthara geçen yıl evlendiler ve birkaç ay sonra taşıyıcı annelik yoluyla Uyir ve Ulag oğulları oldu. Vignesh, onu erkek çocukların annesi olarak gördükten sonra Instagram gönderisinde şunları yazdı: “Ama bugün seni bir anne olarak gördüğümde! Bu şimdiye kadarki en mutlu ve en eksiksiz eğitiminiz! Artık işiniz bitti! Görünüşe göre en mutlu sensin! Memnun görünüyorsun! Özellikle çok güzel görünüyorsun. Bu aralar makyaj yapmıyorsun çünkü bebekler yüzünü öpüyor! Ve bunca yıldır senden daha güzelini görmedim! Yüzünüzdeki sonsuz gülümseme ve neşe artık sizin varsayılanınız olmalı! Dua ediyorum. Sakin hissediyorum! Hayat çok güzel, tatmin edici ve minnettar hissettiriyor.”

toplam:10