Niharika, boşanmasıyla ilgili ilk kez konuşuyor; Eski koca tepki gösterdi

Aktris Niharika Konidela ve teknisyen Chaitanya JV, 9 Aralık 2020'de Udaipur'da masalsı bir düğünle evlendiler. Ancak evlilikten bir yıl sonra ayrılık söylentileri dolaşmaya başladı ve çift, ayrıldıklarını Temmuz 2023'te Instagram hesaplarında doğruladı. Her iki taraf da anne olarak kalırken Niharika, arkadaşı Nikhil Vijayendra Simha ile yaptığı bir podcast'te ilk kez boşanmasıyla ilgili konuştu. Eski kocası da aynı tepkiyi verdi. (Ayrıca Okuyun: Niharika Konidela dört yıl sonra beyazperdeye geri dönüyor; ilk What The Fish filmi onun doğum gününde vizyona girdi)

Chaitanya JV ve Niharika Konidela'nın Mutlu Zamanlar'daki Gerileme Resimleri (Instagram)
“Canımı ne kadar acıttığını biliyorum”

Niharika, evliliğin ve boşanmanın kendisini iyi ve kötü yönde nasıl etkilediğini anlattı. “Hayatımın kendime odaklanmak ve aynı zamanda ailemin yanında olmak istediğim bir aşamasındayım” dedi. Her zaman ebeveynlerine bağımlı olduğunu ve başka türlü nasıl hareket edeceğini bilmediğini ekledi. “Yanlış kişiye bağımlı olamazsınız” dedi ve ekledi, “Neredeyse iki yıldır boşandım, bunun beni ne kadar incittiğini yalnızca ben biliyorum.”

Ayrıca, insanların onu internette trollemelerine alışık olmasına rağmen, onların ailesi hakkında kötü bir şekilde konuşmalarını görmenin onu üzdüğünü ekledi. “Başkalarının ne düşündüğünü umursamadığını ve onun başına gelebilecek en iyi şey olduğumu, mutlu olmayı hak ettiğimi söyleyen Nagababu gibi bir babam olduğu için minnettarım.” Boşanmam bana ailenin ne kadar değerli olduğunu gösterdi. dır-dir.”

Ancak ayrılığın “çok ağlaması” anlamına geldiğini ancak bunun aynı zamanda “insanlara güvenmemekle ilgili bir ders” olduğunu da belirtti. Şöyle konuştu: “Herkes bir ömür boyu sürmesini umarak evlenir ama işler beklediğim gibi gitmedi. Henüz 30 yaşındayım, kalbimi aşka kapatmadım. Ama bir ilişkiye başlamadan önce bağımsız olmak ve kendim üzerinde çalışmak istiyorum. Şu anda yalnızım.”

“İkisinin de acıları aynı”

Chaitanya podcast'e davet edilmese de röportajı izleyen herkes tarafından duyulmaya devam etti. Nikhil'in podcast hakkındaki Instagram gönderisine, röportajı yapan kişiye hitap eden ancak eski karısına hitap etmeyen bir yorum bıraktı.

Şöyle yazdı: “Konu evlilik olduğunda mağduru ve davayı dolaylı olarak etiketlemek için erişim ve platformu kullanmaya çalışmaktan vazgeçmelisiniz. Bu ikinci kez yaşandı. Bir şeyler yolunda gitmediğinde duyulan acı ve iyileşme süreci ve denemesi her iki taraf için de aynıdır. (aynen böyle)”

Ram Mandir ile ilgili en son güncellemeler için bizi takip etmeye devam edin! buraya tıklayın

Şunları ekledi: “Boşanma hakkında, özellikle de boşanmanın sadece bir tarafı hakkında konuşmama kavramı, ilgili kişilerin iyileşmesini bir daha engellememeyi veya kesintiye uğratmamayı amaçlamaktadır.” Hastalığın ve boşanmanın acısını düşünmek sorun değil. şifa, insanlara yardım edecek. Gelecekte, tarihin dolaylı bir şekilde ima edilmesi ve “güven” gibi kelimelere sığdırılması yerine, eğer bunu bilmek ve kamuoyunun dikkatine sunmak istiyorsanız, ilgili tüm tarafları dahil etmeniz ve zaman çizelgesini gözden geçirmeniz tavsiye edilir. (aynen böyle)”

Niharika ve Nikhil henüz ona yanıt vermedi.

Chaitanya JV'nin yorumunun ekran görüntüsü

Chaitanya JV'nin yorumunun ekran görüntüsü
İş geliyor

Niharika, 2019 yapımı Suryakantham filminin ardından Telugu filmi What The Fish ve henüz duyurulmamış bir Tamil filmi ile beyazperdeye geri dönecek. En son 2023 yılında Dead Pixels adlı internet dizisinde görüldü.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde