Nikhil Siddhartha oğlunun adını açıkladı ve artık partileri bıraktığını söylüyor: “Eğer biri bana bunu 15 yıl önce söyleseydi…”

Aktör Nikhil Siddhartha ve eşi Dr. Pallavi yakın zamanda bir erkek bebekle kutsandı. Times of India'ya konuşan oyuncu, babalık hakkında konuştu, oğlunun adını ve daha fazlasını açıkladı. (Ayrıca Okuyun: Nabha Natesh, Nikhil Siddhartha'nın Swayambu'suyla geri dönüşünden bahsediyor)

Nikhil Siddhartha ve Pallavi, oğulları Dheera ile birlikte.
“Sorumluluğu paylaşmak istiyorum”

Nikhil yayına, şu anda çok sayıda filmde rol almasına rağmen evde oğluyla vakit geçirmek ve sorumluluklarını eşiyle paylaşmak için elinden geleni yaptığını söyledi. Oyuncu ayrıca artık oğlu için daha sağlıklı olmak istediği için “kötü alışkanlıklardan” vazgeçtiğini de açıkladı.

HT, her zaman, her yerde kriket yakalamanın tek adresi olan Crick-it'i tanıtıyor. Şimdi keşfedin!

Oğlunun adını açıklayarak “Ona Dheera Siddhartha diyoruz” dedi ve şunu ekledi: “Çocuklar çok çabuk büyüdüğü için her gün onunla vakit geçirmeye çalışıyorum.” Pallavi split'in sorumluluğunu paylaşmak için elimden geleni yapıyorum. Haftada en az bir kez partiye giderdim ama artık bıraktım. Ebeveyn olduktan sonra kötü alışkanlıkları bırakıp çocuğunuz için sağlıklı olmak istiyorsunuz. Eğer biri bana 15 yıl önce hayatımın bu kadar güzel olacağını söyleseydi daha az stresli ve daha mutlu olurdum.”

Taylor Swift baktığınız her yerde. Merak ediyorum onun nesi özel? Swift ile ilgili her şeye giriş niteliğindeki uzun metrajlı hikayemizi okuyun

Nikhil ve Pallavi'nin oğlu

Nikhil ve Pallavi'nin oğlu Dheera, bu yıl 21 Şubat'ta Haydarabad'daki özel bir hastanede dünyaya geldi. Oyuncu, Instagram'da oğlunun alnını öperken çekilmiş bir fotoğrafını paylaşarak, geçen yıl babası Shyam'ı kaybetmesiyle ilgili duygusal bir not yazdı. Şöyle yazdı: “Bir yıldan biraz daha uzun bir süre önce babamı kaybettim ve 2 gün önce ailemize yeni bir oğlan çocuğu kattık. Sanki geri dönmüş gibi.” Pallavi ve benim bugün sevimli bir erkek bebek dünyaya getirdiğimizi duyurmaktan mutluluk duyuyorum. Duygusal ve son derece mutlu. (aynen böyle)”

Nikhil ve Pallavi, 2020'de Haydarabad'da sade bir düğünde evlendiler. Pandemiden dolayı davetli listeleri sınırlıydı ve nisan ayında gerçekleşmesi gereken etkinlik mayıs ayında gerçekleşti. Çift, nişanlanmadan önce iki yıldan fazla bir süre birlikteydi. 2022 yılında çiftin yollarını ayıracağı yönünde söylentiler çıkmıştı ancak oyuncu, Pallavi ile bir fotoğraf paylaşarak bu spekülasyonları yalanladı. Yakında Swayambhu, The India House ve Karthikaya 3'te görülecek.

Haberler / Eğlence / Telugu sineması / Nikhil Siddhartha oğlunun adını açıkladı ve artık partileri bıraktığını söylüyor: “Eğer biri bana bunu 15 yıl önce söyleseydi…”