Oscar 2023: Lauren Gottlieb, RRR şarkısı Naatu Naatu’nun kazanma ihtimalinin çok yüksek olduğunu söylüyor

RRR şarkısı Naatu Naatu, 95. Akademi Ödülleri’nde En İyi Orijinal Şarkı dalında aday gösterildi. Amerikalı aktör-dansçı Lauren Gottlieb, 12 Mart’ta (Hindistan’da 13 Mart) Oscar 2023’te popüler Telugu şarkısıyla dans edecek. Yeni bir röportajda Lauren, RRR’de Ram Charan ve Jr. NTR’de yer alan şarkıdaki Oscar performansıyla ilgili son onayı aldığı anı hatırladı. Ayrıca şarkının çok iyi bir şekilde Oscar kazanabileceğini ve bu olursa “sahne arkasında çılgınlar gibi dans edeceğini” söyledi. Ayrıca okuyun: Ram Charan, Jr. NTR değil, Lauren Gottlieb 2023 Oscar’larında Naatu Naatu ile dans edecek

Jhalak Dikhlaa Jaa 6. Sezonunda ikinci olan ve ABCD: Any Body Can Dance (2013) gibi filmlerde rol alan Lauren, yaklaşmakta olan Akademi Ödüllerinin “özel haberini” Cuma günü bir Instagram gönderisiyle paylaşmıştı. Lauren, Haberin Detaylarıda Los Angeles’ın ikonik Hollywood tabelasıyla poz verdiği fotoğraflarını paylaştı ve altına “ÖZEL HABERLER!!! OSCARS’ta Naatu Naatu’da görünüyorum!!!!!! Hindistan’ı dünyanın en prestijli sahnesinde temsil edecek. Bana şans Dile!!!”

Oscar performansının duyurulmasından önce ve sonra yaşananları paylaşan Lauren, ETimes’a “Beş gün boyunca beklemedeydim. Reklam öğeleri sürekli değişiyordu, bu yüzden bunu resmi olarak onaylayamadılar. Sonunda kabul edildiğimde Paris’teydim ve yaptığım bir sonraki şey Los Angeles’a koşup birkaç haftalık deneme kıyafeti almak oldu (gülüyor). Büyük gece için şarkının koreografisini yapan Napolyon ve Tabitha D’umo benim arkadaşlarım. Kariyerime Hindistan’da başlamadan önce, onlara Hollywood’daki büyük sahne şovlarında yardımcı oldum. Bu teklifle benimle iletişime geçtiniz. Bugün provaların ortasındayken, Oscar’da Hindistan’ı temsil etmenin benim için ne kadar önemli olduğunu düşündükçe duygulanıyorum. Çok gururluyum ve umarım herkes onu gördüğünde aynı şeyi hisseder.”

Naatu Naatu’nun Oscar kazanması hakkında daha fazla konuşan Lauren şunları söyledi: “Filmi ilk kez geçen yıl Hindistan’da teyzemin evinde izledim. İkimizde deli gibi dans etmeye başladık. Oscar için arandığımda onu aradım ve evinde bu şarkıyla nasıl dans ettiğimizi hatırlayıp hatırlamadığını sordum ve sonra benim o şarkıyla dünyanın en büyük sahnesinde dans ettiğim haberini verdi. Naatu Naatu’nun kazanma şansının çok yüksek olduğunu düşünüyorum. Kazanırlarsa sahne arkasında deli gibi dans edeceğim!”

SS Rajamouli’nin RRR’sinden Naatu Naatu, MM Keeravani tarafından bestelendi. 2023 Oscar’larında En İyi Orijinal Şarkı Ödülü’ne aday gösterildi. Naatu Naatu, Oscar’a aday gösterilen ilk Hint şarkısıdır.

ot: 10

En iyi haber bültenlerimize abone olun