Polis memuru, Naga Chaitanya’ya filminin bir yaralanmadan kurtulmasına yardımcı olduğunu söyler.

Aktör Naga Chaitanya, yaklaşan Telugu aksiyon gerilim filmi Custody’yi tanıtmakla meşgul. Venkat Prabhu’nun yönettiği filmde bir polisi oynuyor. Geçenlerde Haydarabad’daki bazı polis memurlarıyla polis memuru olma deneyimi hakkında konuşmak için zaman ayırdı. Etkileşimin bir parçası olarak, bir polis memuru Chaitanya’ya Tadakha adlı filminin beyin hasarından kurtulmasına nasıl yardımcı olduğunu anlattı. Ayrıca okuyun: Samantha Ruth Prabhu, Naga Chaitanya ve Shobhita Dhulipala’nın sevgili söylentileri hakkında konuştuğunu yalanladı

Naga Chaitanya geçenlerde Haydarabad’da bazı polis memurlarıyla görüştü.

12 Mayıs’ta vizyona girecek olan Custody, Chaitanya ve Venkat Prabhu arasındaki ilk işbirliğine işaret ediyor.

“Bir polisi oynayan Sunil ile yaptığınız Tadakha filminizi gerçekten beğendim. Filmde kötüler tarafından çok fena dövülüyor ve siz gelip sözlerinizle onu korkusuz hale getiriyorsunuz. Bu kısmı gerçekten seviyorum çünkü bir yıl önce bir bisiklet kazası geçirdim ve beynimde kan pıhtısı oluştu ve konuşmamı kaybettim. Bu film bana çok ilham verdi ve artık biraz konuşup yürüyebiliyorum. Bugün sadece senin sayende bu aşamadayım” dedi polis memuru.

Başka bir polis memuru, Chaitanya’yı böyle bir rolü üstlendiği için övdü. “Bir yıldızın polisi oynaması çok nadirdir. Genelde üst düzey subayları oynamayı tercih ediyorlar” dedi.

Böyle bir karakteri oynamaktan bahseden Chaitanya, bir polisi oynamaktan heyecan duyduğunu söyledi. “Son zamanlarda pek araştırılmayan bir rol. Memurlar eğitimden yeni çıktılar ve bir fark yaratmak için ateşleri var. Gelecek onların elinde” dedi.

Videoda Chaitanya, bir polis memuru tarafından meydan okunduktan sonra bazı fiziksel görevleri zahmetsizce yerine getiriyor. Hatta art arda 30 şınav çekebiliyor.

Filmde ayrıca kilit rollerde Krithi Shetty, Priyamani, Sampath Raj ve Arvind Swami yer alıyor. Ayrıca Tamil ve Hintçe dublajlı ve yayınlandı.

ot: 10