Prabhas'ın Vanga's Spirit'teki bir sonraki potansiyel rol arkadaşı Ma Dong-seok kimdir: Marvel yıldızı ve Hello Kitty'nin en büyük hayranı

08 Tem 2024 17:06 IST


Ma Dong-seok, Train to Busan ve Eternals filmlerindeki rolleriyle tanınan Güney Koreli bir aktördür. Prabhas'ın bir sonraki filmi Spirit için seçildiği söyleniyor.


Nag Ashwin'in Kalki 2898 AD filminin başarısından sonra tüm gözler Prabhas'ın Sandeep Reddy Vanga'yla birlikte Spirit adlı bir sonraki filmine çevrildi. Yönetmen veya film ekibi tarafından somut bir şey açıklanmasa da, Güney Koreli ünlü aktör Ma Dong-seok'un polis filmindeki düşman rolü için olası imzası, hayranlar arasında büyük ilgi ve beklentiye yol açtı. (Ayrıca Okuyun: Tollywood Yarı Yıl Raporu 2024: Kalki 2898 AD, HanuMan, Tillo Square başı çekiyor)


Ma Dong-seok, Sandeep Reddy Vanga'nın karşısında Prabhas' Spirit için imza atabilir.
Ma Dong-seok kimdir?


X (eski adıyla Twitter), Prabhas'ın Ma Dong-seok'la yüzleşmesinden heyecan duyan insanlardan gelen çok sayıda gönderiyle dolu. Güney Koreli aktör Lee Dong-seok olarak doğdu ancak daha çok Ma Dong-seok ve Don Lee sahne adlarıyla tanınıyor. Yardımcı rollerden ülkenin yıldızlarından biri haline geldi. Ma Dong-seok aynı zamanda Hello Kitty'ye olan sevgisini Instagram'da paylaşmasıyla da tanınıyor.

Ma Dong-seok'un kariyeri


Ma Dong-seok, 2004 yılında Rüzgarla Dans ile çıkış yaptı. Daha sonra İyi, Kötü, Tuhaf, Insadong Skandalı ve Mükemmel Oyun gibi filmlerde rol aldı. 2016 yılında Train to Busan dizisinde Sang-hwa karakterini canlandırarak uluslararası üne kavuştu. Zombi filminde başkalarını kurtarmak için kendini feda eden bir karakteri canlandırdı.


Hollywood'da büyük gelişme


Ma Dong-seok'un Hollywood'daki büyük çıkışı 2021'de süper kahraman filmi Eternals'da Gılgamış'ı canlandırmasıyla gerçekleşti. “İlk Koreli süper kahraman” olmak ve genç nesle ilham vermek istediği için boks eğitimini aradığı rol için kullandı. Gılgamış, Angelina Jolie'nin canlandırdığı Thena ile derin bir bağa sahip olan “en güçlü Ebedi” olarak tanımlanıyor.


Son iş


Ma Dong-seok yakın zamanda Netflix filmi Badland Hunters'da ve The Roundup: Punishment filminde görüldü. Aynı zamanda Holy Night: Demon Hunters ve The Villain “L2”nin de yapımcılığını üstleniyor. Eğer Sandeep istediğini yaparsa, Ma Dong-seok da Telugu filmi Spirit ile Hint filmine adım atacak gibi görünüyor.

Ma Dong-seok “Spirit” dizisinde rol alacak mı?


Ma Dong-seok'un Prabhas'ın Spirit filmi için görevlendirildiği haberini ilk olarak Kolly Corner bildirdi. Ekip daha önce oyunun Hint dillerinin yanı sıra Çince ve Korece olarak da yayınlanacağını belirtmişti.”

Ancak film ekibi bu konuya dikkat çekmiyor. Sorulduğunda Hindustan Times'a şunları söylediler: “Bırakın oyuncu kadrosu duyurusunu, Spirit'in ekranlara gelmesine kadar kat edilmesi gereken uzun bir yol var. Film ekibi duyurana kadar hiçbir şey doğrulanmış sayılmaz.”


Haberler / Eğlence / Telugu sineması / Prabhas'ın Vanga's Spirit'teki bir sonraki potansiyel rol arkadaşı Ma Dong-seok kimdir: Marvel yıldızı ve Hello Kitty'nin en büyük hayranı