Prisha Singh, Allu Sirish'in “Buddy” filmindeki hostes rolü hakkında: “En iyi doğum günü hediyesiydi”

Aktris Prisha Singh'in elinde sadece üç film var ama büyük hayalleri var. Yakında Sam Anton'un başrolünü Allu Sirish'le paylaştığı 'Buddy' filminde rol alacak ve bunun kendisi için sadece bir başlangıç olduğunu düşünüyor. Hindustan Times'a verdiği röportajda Prisha, Telugu filmlerinde çalışmaktan, oyunculuğa olan aşkından, yakında çıkacak olan Buddy filminden ve daha fazlasından bahsediyor. (Ayrıca Okuyun: Allu Sirish, Jr NTR ile bir fanboy anı yaşıyor, Chiranjeevi ile bir nostaljik fotoğraf paylaşıyor)

Prisha Singh, Allu Sirish'in başrolünü üstleneceği Buddy'de önemli bir rol oynayacak.

Haydarabad ve Chennai'de çalışan Mumbaili bir Rajasthani olan Prisha, gerekirse dünyanın herhangi bir yerinde bir görevi üstlenebileceğine inanıyor. “Filmlerin karakterlerin konuştuğu dilden çok duygularla ilgili olduğunu düşünüyorum. Kariyerimin başından beri tüm dillerde çalışmak istedim ve belki de yapacağım!” diyor.

“Burada olduğum için mutluyum”

Prisha, çocukluğundan beri “drama”ya ilgi duyduğunu ancak oyunculuğu hiç düşünmediğini söylüyor. “Oyuncu olma arzum yoktu, öylece oldu. Sonra (Gulabo Sitabo'da bir rol için) kameranın önüne geçtiğimde, hayatımda yapmak istediğim şeyin bu olduğunu anladım” diye açıklıyor.

Aslında Prisha, Buddy'ye evet demeden önce, editör Garry BH'nin başrolde Nikhil Siddhartha'yla birlikte ilk yönetmenlik denemesi olan Spy'da zaten çalışmıştı. İlk filmine verilen kayıtsız tepkinin onu erteleyip ertelemediği sorulduğunda şöyle diyor: “Yüzbinlerce insanın olmak istediği bir noktaya ulaşmış olmam bile harika bir şey. Burada olduğum için mutluyum ve gişe ne olursa olsun önüme çıkan her şeyi takdir edeceğim.”

“En güzel doğum günü hediyesiydi”

Ve ona yardımcı olan da tam olarak bu tutum. Çünkü geçen yılki doğum gününde Prisha hayal edebileceği mükemmel bir hediye aldı. “Doğum günümde en güzel hediyeyi aldım. Yapım ekibi beni Buddy'de önemli bir rol teklif etmek için aradı. Portfolyomu gördüler ve çalışmalarımı beğendiler” diyor oyuncu.

Prisha, antropomorfik bir oyuncak ayı hakkındaki suç komedisinde bir hostesi canlandırıyor. “Hayatımda pek çok kez uçtum ama hosteslerin nasıl davrandığını hiç fark etmedim” diyen oyuncu şunları ekliyor: “Bu rolü imzaladıktan sonra başka hiçbir şey dikkatimi çekmedi. Beden dili, konuşma şekli… bu rolü oynamamda bana yardımcı oldu.”

“Sirish ve Nikhil ile çalışmak eğlenceliydi”

Ancak Prisha, karakterinin kendisine hiç benzemediğini söylediği için rolü oynamak zordu. “Kendimle özdeşleştirebildiğim tek şey onun hırsıydı. Yoksa çok farklıyız. Bu yüzden onu oynamak eğlenceliydi.”

Prisha'nın şu ana kadar Telugu'da iki başrol oyuncusu oldu ve onlar hakkında söylenecek sadece iyi şeyler var. “Allu Sirish iyi bir aktör. Kendisi genç ama hazır olduğunuzda size değerli önerileri olacak türden bir insan. Ne kadar bildiğini asla söylemez. Onunla çekim yapmak eğlenceliydi” diyor ve ekliyor: “Nikhil çok tutkulu bir oyuncu ve insan. Spy'da onunla unutulmaz bir sahne yaşadım.”