Prithviraj, Salaar’daki rol arkadaşı Prabhas hakkında: Ona neden ‘sevgilim’ dediklerini anlıyorum

Prithviraj Sukumaran kelimenin her anlamıyla bereketlerini sayıyor. HT’ye özel bir telefon görüşmesinde “Salaar bir rüya projesi… ayrıca The Goat Life adında bir Malayalam filmi var… üçüncü bir yönetmenlik… Hint sinemasına dönüş” dedi. Onu göremiyoruz ama heyecanlı bir çocuk gibi parmaklarıyla saydığını hayal edemiyoruz çünkü sesindeki heyecan elle tutulur bir halde. Dürüst davranıyor: “Bu yıl gerçekten karışık bir durumdu.” Aşağıda senaryolarını seçme şekli, yaralı bir bacağın bakımı ve tabii ki büyük projesi – Prabhas’ın oynadığı Salaar bölüm 1: Ateşkes – dahil olmak üzere her şey hakkında bir konuşma var. . (Ayrıca Okuyun: Salaar şiddetlidir ancak baş karakterler arasındaki derin duyguları keşfedecektir: Prabhas)

Prithviraj Sukumaran, Salaar’da Vardharaja Mannaar’ı canlandırıyor
Salaar’da Varadharaja Mannar’ı oynuyorsun, oldukça yoğun görünüyor…

O. Salaar tamamen kendisi ve Prabhas’ın karakteri Deva arasındaki dinamikle ilgili. Prashanth Neel (yönetmen) bana hikayeyi KGF 2 için çekim yaparken anlattı. Beni Varadha olarak hayal etmesi gururumu okşadı, aynı zamanda uzun zamandır okuduğum en iyi senaryolardan biri. İnandım ve bunun karşılığını aldığıma inanıyorum çünkü Prashanth, katkınızın değerli olduğunu düşündüğünde tüm zihniyeti değiştiren türden bir yönetmen. Bana sanki onunla çalışıyormuşum hissini verdi… Filmin benim için en keyifli kısmı da bu oldu.

Facebook’ta HT Channel’daki son dakika haberleri ile güncel kalın. Şimdi Katıl
Salaar’ın tamamen Deva ve Varadha ile ilgili olduğunu söylüyorlar. Sen ve Prabhas ekran dışında harika bir denklem yaşadınız mı?

Prabhas’ı tanıyıp hemen onun arkadaşı olmamak imkansızdır. Çok az arkadaşım var ama sürekli mesajlaştığım insanlardan biri. Başkalarının mutluluğundan neşe bulma yeteneğine sahiptir. Sette her zaman herkesle ilgileniyor, onlara güzel yemekler yediriyor ve rahat etmelerini sağlıyor… İnsanların ona neden “sevgilim” dediğini anlıyorum. Hemen anlaştık ve birlikte çalışmaktan çok keyif aldık.

Prithviraj Sukumaran ve Prabhas, Salaar'dan bir fotoğrafta

Prithviraj Sukumaran ve Prabhas, Salaar’dan bir fotoğrafta
Salaar’ın hikayesi, çocukluk arkadaşını beladan kurtaran bir adamın hikayesine benziyor. Peki filmde tanıtım materyalinde gördüklerimizden daha fazlası var mı?

Kesinlikle. Henüz Salaar’ın tamamını görmediniz. Film ilk bakışta göründüğünden çok daha fazlasını sunuyor. İzleyicilerin bunun harika bir sinema eseri olduğunu anlayacağından eminim. Sadece harika aksiyon sahneleri değil, aynı zamanda iyi bir drama da izlediğinizi düşünerek salondan ayrılıyorsunuz. Üstelik “Salaar”ın ikinci bölümüne giden yol tek kelimeyle harika… kesinlikle görülmeye değer.

Peki Malayalamca, Tamilce ve hatta Hintçe dillerinde ilginç çalışmalar yaptığınıza göre senaryolarınızı nasıl seçeceksiniz?

Hiç bir hikaye duymadım ya da bir senaryo okumadım ve bu rolü oynadığımı ya da yönettiğimi hayal etmedim. Kulağa tuhaf geliyor… ama ben olaya seyircinin merceğinden bakıyorum. Bir izleyici olarak beni heyecanlandırma potansiyeli yoksa bunu yapmayacağım. Karakterimin ikincil olduğunu, filmin ve hikayenin bir bütün olarak önemli olduğunu düşünüyorum. Ortalama bir filmde fantastik bir karakteri oynamaktansa harika bir filmde iyi bir karakteri oynamayı tercih ederim. Salaar, rolümün ve hikayenin eşit derecede iyi olduğu birkaç filmden biri.

2023 yılı sona eriyor. 2024’te neyi sabırsızlıkla bekliyorsunuz?

2023 bana çok şey kazandırdı. Haziran ayında dizimi kırdım ve üç ay yatalak kaldım. Ameliyat olmam ve işleri bir süreliğine yavaşlatmam gerekiyordu. Mohanlal’ın Lucifer (2019) filmini ben yönettim, ancak devam filmi L2 Empuraan için bir buçuk yıl boyunca yerleri araştırmak zorunda kaldık. Neyse ki işler şu anda ilerliyor. Salaar sayesinde yılın patlamayla bitmesini umuyorum. Leh, Delhi ve Shimla’da L2E için bir program hazırladım. Gelecek yıl Ocak ayında başka bir programımız var. The Goat Life’ın çekimlerini de tamamladım ve Bade Miyan Chote Miyan ile Hint sinemasına dönüyorum. Hayat şu anda güzel ve 2024’ü sabırsızlıkla bekliyorum.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde