Priyamani, Güney endüstrisindeki yıldız oyuncularla birlikte rol almamasına tepki gösterdi: 'Onları yiyebilirim'

Priyamani, başrolünde Ajay Devgn'in yer aldığı spor draması Maidaan ile geri dönüyor. Aktör hem Bollywood hem de Güney filmlerinde rol aldı. Ancak Tollywood ve Kollywood'da A listesindeki ünlülerle çalışma fırsatı daha azdı. Gallata Plus ile yaptığı röportajda Priyamani de benzer duyguları dile getirdi. (Ayrıca Okuyun: Maidaan incelemesi: Ajay Devgn, bu şaşırtıcı derecede yürekten çekilmiş spor dramasının ruhudur)

Priyamani, Güney sinemasının A yıldızlarıyla birlikte kendisine neden film teklif edilmediğini açıkladı. (Instagram'da)
Priyamani, kendisine neden A yıldızlı film teklif edilmediğini açıkladı

Etkileşimleri sırasında Priyamani'ye neden en iyi Tamil ve Telugu oyuncularıyla çalışmadığının nedeni soruldu. Şöyle dedi: “Ayrıca neden yıldızlarla birlikte rol almadığımı da merak ettim. Sorunun hala cevapsız olduğunu düşünüyorum. Bunu yönetmenlere ve yapımcılara sormak lazım.”

“Dürüst olmak gerekirse, kimseyi suçlamaya çalışmıyorum ama pek çok insan beni karşılarında, onlarla birlikte ya da filmde rol almak istemediklerini duydum, çünkü muhtemelen “Onları yerim.” ” Ben de öyle duydum. Bunun doğru olmadığını biliyorum ama hâlâ kesin sebebin ne olduğunu bilmiyorum. Ama sorun değil. Sebebi ne olursa olsun, kesinlikle iyiyim. Şu an bulunduğum yerden çok mutluyum ve memnunum.”

Priyamani The Family Man 3'e geri dönüyor

Priyamani ilk oyunculuk deneyimini Telugu filmi Evaru Atagaadu ile yaptı. Hint film endüstrisine Mani Ratnam'ın Raavan filmiyle giriş yaptı. Aktör ayrıca Shah Rukh Khan'ın Chennai Express'inde 1-2-3-4 şarkısıyla özel olarak yer aldı. Dans pistine çıkın. Bollywood'daki diğer önemli eserleri arasında Vivek Oberoi Suriya'nın başrol oyuncusu Rakht Charitra 2, Jawan ve Yami Gautam, Arun Govil ve diğerlerinin de önemli rollerde yer aldığı Article 370 yer alıyor. Priyamani ayrıca The Family Man 3'te Manoj Bajpayee, Sharib Hashmi ve Sharad Kelkar'la birlikte rol alacak.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde

Yalnızca HT uygulamasında Hindistan'daki genel seçimlerin hikayesine özel erişim elde edin. Şimdi İndirin!