Priyamani, Mustafa Raj'la olan evliliği nedeniyle trollerle uğraştığını hatırlıyor: 'Kocam bir kaya gibi yanımdaydı'

Priyamani şu anda son albümü 'Maidaan'ın aldığı övgülerin tadını çıkarıyor. Çok yönlülüğüyle tanınan oyuncu, şimdi de düğününün ardından nasıl zor bir dönem geçirdiğini anlattı. Priyamani, Galatta Hindistan'a verdiği röportajda kendisinin ve ailesinin, Mustafa Raj ile evliliğini eleştiren trollerle nasıl baş ettiğini anlattı. (Ayrıca Okuyun: Priyamani, Güney endüstrisindeki yıldız oyuncularla birlikte rol almamasına tepki gösteriyor: 'Onları yerim')

Priyamani, Mustafa Raj'la olan evliliği nedeniyle trollenmeye tepki gösteriyor.
Priyamani, evliliğiyle ilgili trollemeyi anlatıyor

Evliliğine yönelik eleştirilerin kendisini rahatsız edip etmediği sorulduğunda Priyamani, “Dürüst olmak gerekirse beni etkiledi. Sadece ben değil, ailem de, özellikle de babam ve annem. Ancak eşimin kaya gibi yanımda durduğunu da söylemeliyim. Dedi ki, 'Bak, ne olursa olsun, her şeyin önce bana gelmesine izin vereceğim.' Ama tek söyleyeceğim, elimi tut ve yolun her adımında yanımda ol.' Çünkü tam o zaman, tanıştığımızda, Pek çok dedikoduyla karşılaştım. Ben de ona aynı şeyi söyledim: “Yanımda ol ve bana güven.” Çünkü birlikte adım attık ve hayatımızın geri kalanını orada geçirmeye karar verdik. O halde gelin dolu, fırtına gelin, gün ışığı gelin, yolu birlikte yürüyeceğiz. Böyle anlayışlı ve güçlü bir ortak bulduğum için çok mutluyum. Her şeyin üstesinden nasıl geleceğini biliyor.”

Şöyle ekledi: “Bu beni gerçekten üzdü ama o sırada Mumbai'de değil, kocamla Bangalore'daydım. Her şeyi biz hallettik ve ailemin bizi durdurmasına izin vermedik. Onlardan bu konuda çok fazla endişelenmemelerini istedik çünkü sonuçta bu biziz. Onların hayır duaları ve duaları bizi çok uzaklara götürdü.”

Son sürüm

Priyamani, Maidaan'da Ajay Devgn'le birlikte rol aldı. Ayrıca Yami Gautam'ın 370. Maddesi ve Shah Rukh Khan'ın Jawan'ında da önemli bir rol oynadı. Daha sonra Manoj Bajpayee, Sharib Hashmi ve Sharad Kelkar'la birlikte The Family Man 3'te görülecek.

Yalnızca HT uygulamasında Hindistan'daki genel seçimlerin hikayesine özel erişim elde edin. Şimdi İndirin!

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde

Haberler / Eğlence / Telugu sineması / Priyamani, Mustafa Raj'la olan evliliği nedeniyle trollerle uğraştığını hatırlıyor: 'Kocam bir kaya gibi yanımdaydı'