Raj Tarun, Lavanya'yı aldattığı için tutuklandı; Malvi Malhotra'nın karıştığı aktörlere karşı dava açıldı

11 Temmuz 2024 16:56 IST

Aktör Raj Tarun, eski ortağı Lavanya ve yardımcı oyuncusu Malvi Malhotra uzun süredir devam eden bir anlaşmazlığın ortasındalar. Şu ana kadar olan olayların kronolojisi.

Aktör Raj Tarun'un başı dertte. Eski ortağı Lavanya, kendisini evlilik bahanesiyle aldatmakla suçlayarak Narsingi polisine şikayette bulundu. Daha önce, Thiragabadara Saami'deki rol arkadaşı Malvi Malhotra'ya da kendisini tehdit ettiği iddiasıyla dava açmıştı. Şu ana kadar yaşanan olayların kronolojisini burada bulabilirsiniz. (Ayrıca Okuyun: Sundeep Kishan'ın restoranı 6 gıda güvenliği kuralını göz ardı ediyor; son kullanma tarihi geçmiş yiyecekler ve durgun su bulundu)

Lavanya, Raj Tarun ve Malvi Malhotra'nın bir ilişkisi olduğunu iddia ediyor.
“FIR başvurusu yapıldı”

Narasingi polisi düzenlediği basın toplantısında Raj'a karşı Lavanya'ya sadakatsizlik iddiasıyla dava açıldığını doğruladı. DCP Srinivas Rao şunları söyledi: “Raj Tarun'un uzun süredir ortağı olduğunu iddia eden Lavanya, kendisini evlilik bahanesiyle aldattığını iddia ediyor ancak şu anda yardımcı aktör Malvi Malhotra ile bir ilişkisi var. Bir FIR başvurusu yapıldı. Lavanya başlangıçta Raj, Malvi, erkek kardeşi ve suç ortaklarının kendisini tehdit ettiğini belirten bir dilekçe sundu. Ondan bazı olayları açıklamasını istedikten sonra Raj'ın kendisini aldattığını ve evli olduklarına inandırdığını belirten yazılı bir şikayette bulundu. Yeterli delil olması halinde gerekli işlem yapılacaktır.”

“Malvi ve kardeşi beni tehdit etti”

TV9'a konuşan Lavanya, kendisinin ve Raj'ın “evli” olduklarını ancak “üç ay sonra bunu ailelerine söylediğini” iddia etti. Ayrıca Malvi ve erkek kardeşinin kendisini tehdit etmesi nedeniyle şikayette bulunduğunu da iddia etti. Şöyle konuştu: “Evliyiz, ailelerimiz biliyor ama kendisi geçen eylül ayından beri benden kurtulmaya çalışıyor. Birbirimizi tanıdığımız 15 yılın 11'inde birlikteydik. Onun parasını istemiyorum, onu para almadan önce de tanıyordum. Malvi bunu kabul etmiyor ama aralarında bir ilişki var. Onun için beni terk etti. Mastan adında bir adam tanıdığım doğru, aynı zamanda uyuşturucu suçundan dolayı (bu yılın Ocak ayında) hapse atıldığım da doğru ama bunun bununla hiçbir ilgisi yok.

“Lavanya ile evli değilim”

Raj ayrıca TV9'a konuştu ve Lavanya ile evli olduğunu veya Malvi ile ilişkisi olduğunu reddetti. “Lavanya ile 2011 yılından 2017 yılına kadar ilişki yaşadığım doğrudur. Ondan sonra fiziksel bir ilişkimiz olmadı ama yine de beni tehdit ediyor. Uyuşturucu suçlamasıyla tutuklandı, Mastan'la ilişkisi vardı ve hatta ona sadakatsizlik nedeniyle şikayette bulundu. Hatta benim evimde onunla birlikte yaşıyordu. Eğer birlikte olmasalardı neden ona karşı şikayette bulunsun ki? Biz hiç evlenmedik ve ben başkasıyla evlenmeyeceğim. Malvi Mumbai'de yaşıyor ve ben Haydarabad'da yaşıyorum, nasıl bir ilişkimiz olabilir?”

“Beni bundan kurtarın”

Malvi, Filmnagar karakolunda Lavanya hakkında şikayette bulunduktan sonra basına konuşurken gözyaşlarına boğuldu. “Lavanya'ya karşı şikayette bulundum ve hikayeyi kendi tarafımdan anlattım. İtibarıma saldırıyor, Raj Tarun'la hiçbir ilişkim yok. Bu kız yüzünden 8 ay önce konuşmayı bile bıraktık. Himaşal Pradeş'te yaşayan ailemi tehdit etti ve kardeşim hakkında şikayette bulundu. Özel hayatın umurumda değil; beni bu işin dışında bırak. İlk Telugu filmimi az önce çektim ve itibarımı zedeliyor.”