Ram Charan hayranları, Mann’ı aktörün karısı hakkındaki küçümseyici sözleri nedeniyle eleştirdi

Sosyal medyada bazı Ram Charan hayranlarının bir adamı kelimenin tam anlamıyla ve şiddetle dövdüğünü gösteren rahatsız edici bir Haber ortaya çıktı. Videoya göre, adam bir röportajda Ram Charan ve karısı Upasana Konidela hakkında aşağılayıcı sözler söyledikten sonra birkaç hayran şiddete başvurdu. Video klibi sosyal medyada viral oldu. Ayrıca okuyun: Ram Charan’ın eşi Upasana anne olma kararından bahsediyor: Toplumun beklentilerine uymaya çalışmıyor

Ram Charan’ın hayranları, Upasana Konidela’ya karşı yaptığı yorumlar nedeniyle bir adamı patlattı.

Yedi kadar Ram Charan hayranı, bazı YouTube kanallarındaki röportajlarda tanıtım amacıyla oyuncular hakkında açık saçık yorumlar paylaştığı bilinen Sunisith adlı bir kişinin izini sürdü. Video, hayranların onu dövdüğünü gösteriyordu. Daha sonra yorumları için Ram Charan ve Upasana’dan özür dilemesi istendi.

Videodaki şiddet, diğer birkaç Ram Charan hayranı tarafından Twitter’da tanıtıldı. Birçoğu yanıt verdi ve bu şekilde davranılmayı hak ettiğini söyledi. Hatta bir hayran, “Sadece böyle bir muamele, saçma sapan konuşmaktan paçayı sıyırabileceğini düşünen insanlara korku aşılar.”

Ancak bazı kişiler ona zorla ders verilmesi fikrine karşıydı. Bir Twitter kullanıcısı, “Fiziksel şiddeti tasvip etmiyorum. Ama bu adam neden saçma sapan konuşmaya devam ediyor? Ailesi onu dizginlemiyor mu? Yıldız kahramanlar ve aileleri hakkında saçma sapan konuşarak gereksiz yere sorun çıkarıyor.”

Klipte hayranların Sunisith’e dövdüğü ve küfrettiği görülüyor. Aynı Habernun başlığında kullanıcı, Sunisith’in Ram Charan ve Upasana hakkında yorum yaptığı klibi paylaştı.

“Upasana ile uzun bir yolculuğa çıktım. O benim kız arkadaşım. Audi elektrikli aracı var ve bu arabayla Goa’ya gittik. Ram Charan benim de arkadaşım. Bir keresinde gelişigüzel bir şekilde Upasana’yı kendime aşık etmemi istedi” dedi.

Aynı klipte Chiranjeevi’nin kızı Sushmita ile uzun bir araba yolculuğuna çıktığını da söyledi. Yine aynı konuya eklenen başka bir Haberda hayranlar, tepkilerini doğrulayan Sunisith’i neden eleştirdiklerini açıklıyor.

“Bunu aklında tut ve bir dahaki sefere böyle konuşmadığından emin ol. Neden dövüldüğünü ve yaptığının yanlış olduğunu biliyorsun. Hiçbir ailede kadınlar hakkında yorum yapılmasına izin verilmez. Yakın zamana kadar filmleri eleştiriyordunuz ve kimse bir şey demedi. Artık bir kahramanın özel hayatı hakkında böyle yorumlar yapmaktan vazgeçin. Bu yanlış” dedi hayranlardan biri Haberda.

ot:10