Ram Charan, Hollywood’daki ilk çıkışıyla ilgili bir soruyu yanıtlıyor. İşte söylediği şey

SS Rajamouli’nin başyapıtı RRR’deki çalışmalarıyla dünya çapında beğeni toplamayı hâlâ sürdüren aktör Ram Charan, Hollywood’daki ilk çıkışıyla ilgili bir soruyu yanıtladı. Oyuncu, Sheri Keşmir Uluslararası Kongre Merkezi’nde (SKICC) Ekonomik ve Kültürel Koruma için Film Turizmi etkinliğinde konuştu. Ram ayrıca gelecekte yapmayı umduğu film türleri hakkında da konuştu. Ayrıca Hindistan’ın güçlü kültürü hakkında filmler yapmaktan bahsetti. Etkinlikte Ram Charan, çocukluğundan beri Keşmir’e olan hayranlığından da bahsetti. (Ayrıca okuyun | Ram Charan, Güney Kore Büyükelçisi ile Keşmir Zirvesi’nde RRR’nin Oscar ödüllü Naatu Naatu şarkısı eşliğinde dans ediyor)

Ram Charan, Srinagar’daki G20 Turizm Çalışma Grubu toplantısında konuşuyor. (AFP)(AFP)

Hollywood’da bir çıkış yapmakla ilgili soru sorulduğunda Ram, “Hindistan’ı daha çok keşfetmek istiyorum ve yapımcı veya yönetmen Hollywood olmadıkça filmlerim için başka bir yere seyahat etmek isteyeceğimi sanmıyorum” diye yanıtladı. benim kültürüm. Kızılderili duygularımızın çok güçlü olduğunu açıkça belirtmek istiyorum. Kültürümüz çok güçlü. Hikayelerimizde çok fazla haysiyet var. Bugünlerde izlerseniz, artık Güney Hindistan veya Kuzey Hindistan filmleri değil, Hint mitti-ka hikayeleri (toprak hikayeleri). Bu hikayeler sonunda ortaya çıkıyor.

Twitter’da paylaşılan bir Haberya yanıt olarak birkaç hayran, Ram’ın Hollywood’daki ilk çıkışını sabırsızlıkla beklediklerini söyledi. Bir kişi şöyle yazdı: “Duyurunun yapıldığı gün Twitter çıldıracak. Bekleyemiyorum (sic).” Başka bir tweet, “Büyümesinden gurur duyuyorum. Bir Hollywood anlaşması imzalayacağı günü sabırsızlıkla bekliyorum.”

Etkinlikte Ram, PTI haber ajansının aktardığına göre, “Klişe gelebilir ama Hindistan’da fotoğraf çekilecek en havalı yer Keşmir’dir” dedi. Ben ikinci nesil bir aktörüm. Babam (Chiranjeevi) Keşmir’de kapsamlı bir şekilde fotoğraflandı. 2016’da bu oditoryumda (SKICC) çekim yaptım. Bu yüzden yazın Keşmir’i ziyaret etmek benim için bir başarı gibi geliyor. Bu gerçeküstü bir duygu. Film endüstrisi 95 yıldır var ama Keşmir’i keşfetmek bir 95 yıl daha alacak. Dokunulmamış, bakir.”

Ram şu anda Shankar’ın yakında çıkacak olan iki dilli oyunun kurallarını değiştiren Tamil-Telugu için çekim yapıyor. Kiara Advani, rol arkadaşını oynayacakken, öfke sorunları olan bir IAS görevlisini oynayacak. Ram’ın yönetmen Buchi Babu Sana ile birlikte yapım aşamasında olan isimsiz bir projesi var.

ot:10