Ram Charan, Jr. NTR değil, Lauren Gottlieb Oscar’da Naatu Naatu ile dans edecek

Jhalak Dikhlaa Jaa’nın altıncı sezonunda ikinci olan Amerikalı aktör-dansçı Lauren Gottlieb, Naatu Naatu şarkısıyla 12 Mart’ta Oscar 2023’te sahne alacak olmanın heyecanını yaşıyor. 95. Akademi Ödülleri’nde En İyi Özgün Şarkı dalında aday gösterilen RRR şarkısı, dünya çapında bir fenomen haline geldi. ABCD: Any Body Can Dance (2013) gibi filmlerde rol alan Lauren, yaklaşmakta olan Oscar ödülleriyle ilgili “özel haberi” Cuma günü Instagram üzerinden paylaştı. Ayrıca okuyun: Jr NTR, Ram Charan’ın Oscar 2023’te Sahnede Naatu Naatu ile Dans Etmeyeceğini Söyledi

Lauren, Haberin Detaylarıda Los Angeles’ın ikonik Hollywood tabelasıyla poz verdiği fotoğraflarını paylaştı ve altına “ÖZEL HABERLER!!! OSCARS’ta Naatu Naatu’da görünüyorum!!!!!! Hindistan’ı dünyanın en prestijli sahnesinde temsil edecek. Bana şans dileyin!!!” Gönderisine yapılan bir yorumda, “Seninle gurur duyuyorum! Onu öldüreceğim.” Şarkıcı/müzisyen Vishal Dadlani, “Vay Lauren Gottlieb! Bu büyük!” Bir başka yorum, “Woohoo! !!! Senin için çok heyecanlıyız Lauren! Performansını görmek için sabırsızlanıyorum.”

Yakın tarihli bir röportajda, 2023 Oscar’ları için Ram Charan ve Team RRR ile ABD’de bulunan Jr. NTR, kendisinin ve Ram’ın ödül töreninde sahnede Naatu Naatu ile dans etmeyeceğini söyledi. Röportajda Jr. NTR, parçayı seslendiren MM Keeravani, Rahul Sipligunj ve Kaala Bhairava hakkında da konuştu. Yaklaşan ödül törenlerinde sadece kendisinin değil Hindistan’ın da kırmızı halıda yürüyeceğini sözlerine ekledi.

KTLA ile konuşan Jr., NTR’ye, “Bunun olacağını sanmıyorum (o ve Ram etkinlikte naatu naatu için dans ediyor). Bunun olmasını dört gözle bekliyordum. Ama ne yazık ki prova yapacak vaktimiz olmadı. Çünkü dünyanın en büyük sahnesine hazırlıksız çıkmak istemiyoruz. Yani biz meşguldük, ben meşguldüm ve belki Charan da evde daha önceki birçok taahhütle meşguldü. Yani bilmiyorum. Çalacağımızı sanmıyorum ama Müzik Direktörümüz (MM) Keeravani, şarkının şarkıcıları Rahul (Sipligunj) ve kardeşim (Kaala) Bhairava şarkıyı seslendirecekler. Burada seyirciler arasında oturup şarkıyı izlemek benim için güzel olacak çünkü bu klibi gördüğüm an bacaklarım yeniden ağrımaya başladı.”

Naatu SS Rajamouli’nin yönettiği dönem filmi RRR’den Naatu, MM Keeravani tarafından bestelendi. Yaklaşan Oscar’larda En İyi Orijinal Şarkı Ödülü’ne aday gösterildi. RRR, yirmi yılı aşkın bir süredir Akademi Ödüllerine aday gösterilen ilk Hint filmi. Naatu Naatu, Oscar’a aday gösterilen ilk Hint şarkısıdır.

ot: 10