Ram Charan, kızı Klin Kaara’yı ilk kez kucağına alırken duygulanır. Saygınlık

Ram Charan’ın eşi Upasana Konidela Perşembe günü 34. yaş gününü kutluyor. Yeni doğan kızları da o gün bir aylık oldu. Ram Charan, özel günlerini kutlamak için Instagram’da yeni doğan kızları Klin Kaara Konidela’yı karşılamanın sevincini ve rahatlığını belgeledikleri iç açıcı bir Haber paylaştı. (Ayrıca Okuyun: Chiranjeevi, Ram Charan ve Upasana’nın Kızlık Adını Klin Kaara Olarak Açıkladı; İşte Anlamı Bu)

Ram Charan’ın Instagram’da paylaştığı Haberdan kareler.
Ram Charan’ın Instagram gönderisi

Videoyu paylaşan Ram, altına şunları yazdı: “Doğum günün kutlu olsun en sevdiğim Upsi ve Bir Aylık Doğum Günün Kutlu Olsun Kaara canım. Sen bizim en güzel hediyemizsin (kırmızı kalp ifadesi) @upasanakaminenikonidela. Kredi: @josephradhik”

Video, bebeğin burada olduğu haberiyle başlıyor ve aile üyeleri fotoğrafa ne kadar şirin göründüğünü söyleyerek tepki gösteriyor. Upasana daha sonra “Sekiz ay çocuk oyuncağıydı.” Ram ekliyor, “Bundan sonra gerçek oyun başladı.” Chiranjeevi daha sonra “Hepimiz endişeyle küçük yıldızı tutmayı bekliyoruz.” Videoda da görünen Upasana’nın ailesi, heyecanın son 11 yılda yalnızca arttığını söylüyor. Ram, işin içinde çok fazla stres olduğunu söylüyor. “11 yıl geçti. Ne yapıyorlar?” diyor. “Bence her şey zamanla yerini buluyor. Ve sonra bu bebek zamanını buldu. Ve oldu.”

Ram ve Upasana arasındaki ilişki

Video daha sonra bizi 11 yıl önceki Rams ve Upasana’nın düğününün bir montajına geri dönüşe götürüyor. Ram daha sonra ilişkilerinde kimsenin diğerinden daha fazla fedakarlık yapmadığını söylüyor. Upasana daha sonra son iki aydır hareket edemediğini ve “her şey hakkında duygusallaştığını” anlatıyor. Ayrıca, “Beni tamamlayan bir anne olmak gibi hissediyorum” dedi. Videoda daha sonra hastanede aile üyelerinin doğumdan önce çifte geçmiş olsun dileklerinde bulunduğu sahne gösteriliyor.

Upasana bebeği hakkında konuşuyor

Birkaç dakika sonra duygusal bir Koç’un kucağında küçük kızla dışarı çıktığı ve ailesiyle tanıştığı görülüyor. Upasana daha sonra yeni doğan bebeklerinin haberine gösterdikleri sevgi için minnettar olduğunu paylaşır. Video, Haydarabad’daki hastanenin önündeki kalabalığı gösteriyor. “Çocuğumun Chenchus’un bir parçası olmasını istiyorum. Çocuğun arkasında takipçi olmasını istemiyorum. Bence unvanlarını almalılar. Baskı olmadan ama çok çalışarak yapılmalı” diyor. Video, evde Chiranjeevi’nin bebeğin adını mevcut herkese duyurduğu geleneksel bir puja ve kutlamayla sona erer.

Ram ve Upasana düğümü 14 Haziran 2012’de bağladı. İkili, Aralık 2022’de ilk hamileliklerini duyurdu. 20 Haziran’da ilk çocukları oldu. Upasana daha sonra Instagram’da kızı ve Ram ile bir fotoğraf paylaşarak hayranlarına sevgileri ve nimetleri için teşekkür etti.

ot:10