Ram Charan, nişanlarında Varun Tej ve Lavanya Tripathi’ye eşlik ediyor

Aktörler Varun Tej Konidela ve Lavanya Tripathi, 9 Haziran’da Haydarabad’da sıkı sıkıya bağlı bir aile etkinliğinde nişanlandı. RRR aktörü Ram Charan, Cumartesi günü aktörler Varun Tej ve Lavanya Tripathi’yi nişanlarından dolayı tebrik etti. (Ayrıca okuyun: Varun Tej ve Lavanya Tripathi nişanlarından romantik fotoğraflar paylaşıyor)

Ram Charan ve Upasana Konidela, yeni nişanlı çift Varun ve Lavanya ile birlikte.
Ram Charan’ın katkısı

Instagram’da Ram, “Varun ve Lavanya sizi seviyor çocuklar. Tebrikler. @varunkonidela7 @itsmelavanya.”

Resim, Ram ve karısı Upasana’nın yeni nişanlı çiftle poz verdiğini gösteriyordu.

Charan’ın eşi Upasana da bazı fotoğraflar paylaşarak şunları yazdı: “Konidela ailesine hoş geldiniz sevgili Lavanya. Sevgili Thodi Kodalu’yu kutlamayı dört gözle bekliyorum.” Varunnnnnn senin için çok mutlu.@itsmelavanya @varunkonidela7.”

Varun ve Lavanya’nın paylaştığı şey

Tören için Varun krem rengi bir kurta tercih ederken, Lavanya açık yeşil bir sari ile muhteşem görünüyordu. “Gaddalakonda Ganesh” oyuncusu, törenden bir dizi fotoğrafı Instagram hesabında “Lavımı Buldum!” başlığıyla paylaştı.

Öte yandan Lavanya, “Hayatımı sonsuza dek buldum” başlığına sahipti.

Tej, ünlü aktör ve yapımcı Nagendra Babu’nun oğludur. Usta oyuncular Chiranjeevi ve Pawan Kalyan’ın yeğenidir. Kuzenleri Telugu süper yıldızları Ram Charan, Allu Arjun, Sai Dharam Tej ve Panja Vaisshnav Tej’dir.

Dehradun’da büyüyen Tripathi, 2006 Femina Bayan Uttarkand’ı kazandı. 2012 yılında Andala Rakshasi ile Telugu endüstrisine girmeden önce Hintçe TV programı Pyaar Ka Bandhan ile oyunculuk yaptı.

İşe gelince, Varun Tej bundan sonra 25 Ağustos’ta vizyona girmesi planlanan yeni aksiyon gerilim filmi Gandeevadhari Arjuna’da rol alacak.

Ek olarak, aktör Manushi Chillar’la birlikte rol alacağı yakında çıkacak bir hava aksiyon gerilim filmi VT 13 var. Lavanya, Telugu ve Tamil sinemasındaki çalışmalarıyla da tanınır. Doosukeltha Tamil filmleri Bramman ve Doğum Günün Kutlu Olsun gibi filmlerde çalıştı.

Charan’ın çalışma cephesinden bahsetmişken, Shankar’ın bir sonraki Game Changer’ında aktris Kiara Advani ile birlikte görülecek.

ot:10