Ram Charan, RRR'nin başarısından sonra bir hafta boyunca evden çıkmadığını söylüyor; işte nedeni

Aktör Ram Charan geçtiğimiz günlerde başarıyla nasıl başa çıktığını ve babası Chiranjeevi'nin mirasını sürdürmenin getirdiği baskıyı anlattı. TOI'ye konuşan oyuncu, SS Rajamouli'nin RRR'sinin başarısından sonra bir hafta boyunca evden çıkmadığını açıkladı. (Ayrıca Okuyun: Upasana'nın kızı Ram Charan, Klin Kaara'nın yüzü 2024 Babalar Günü'nde ortaya çıktı. Resme bakın)

Ram Charan, SS Rajamouli'nin RRR'sinden bir kare.
“Filmlerim başarısız olunca partiler verdim”

Ram dergiye, konu kariyeri olduğunda hiçbir baskıya dayanamayan türden bir oyuncu olduğunu söyledi. RRR başarılı olduğunda nasıl tepki verdiğini anlatarak şunları söyledi: “Benim hakkımda iyi ya da kötü olan şey, baskıya nasıl göğüs gereceğimi bilmemem. Aslında bir filmin iyi sonuç vermemesini kutlardım. RRR başarıya ulaştığında bir hafta boyunca evden çıkmadığımı hatırlıyorum. Rahatladım, rahatladım ve ailemle vakit geçirmekten keyif aldım. Yani benim için bu bir tezat.”

Artık kriketteki en sevdiğiniz maçı izleyebilirsiniz. Her zaman ve her yerde. Nasıl olduğunu öğrenin
“Bugün yaptıklarıma inanıyorum”

Ram, Chiranjeevi'nin oğlu olduğu için kendisine, babasının mirasını sürdürme konusunda baskı hissedip hissetmediği de soruldu. Düşünmek yerine şimdiye odaklanmayı tercih ettiğini söyledi. Şöyle konuştu: “Evde babam gibi birini gördüğümde nasıl tepki vereceğimi bilemiyorum. Bugün ve şimdi yaptıklarımın önemli olduğuna inanıyorum. Bir oğul, bir baba, bir erkek kardeş olarak bu gün için doğru olanı yaptığımı düşünüyorum. Ve eğer bunu her gün başarabilirsem, önümüzdeki yıllarda da bunu başarmaya devam edeceğimi düşünüyorum.”

Yaklaşan çalışmalar

Jr NTR, Alia Bhatt ve Ajay Devgn'in de rol aldığı SS Rajamouli yapımı 'RRR', 2022'de yayınlandığında büyük bir hit oldu. Filmin müzikleri de ses getirirken, MM Keeravaani'nin bestelediği, sözlerini Chandrabose'un yazdığı 'Naatu Naatu' şarkısı 2023'te Altın Küre ve Oscar kazandı.

Ram yakında Shankar'ın Game Changer filminde Kiara Advani'yle birlikte rol alacak. Ayrıca Sukumar ve Buchi Babu Sana'nın filmlerinde de rol alacak.