Ram Charan, RRR’nin Oscar kampanyası sırasında karısı Upasana’yı bebek ayına götürüyor Resme bak

Aktör Ram Charan, yaklaşmakta olan 95. Akademi Ödülleri öncesinde ABD’de RRR’yi tanıtmakla meşgul. Geçenlerde Bayan Upasana’yı “bebek ayına” götürmek için zaman ayırdı. Salı günü Upasana, çiftin harika açık havayı keşfettiği, alışveriş yaptığı ve farklı yemekleri denediği fotoğrafları içeren bir Haberyu Instagram’da paylaştı. Çift ayrıca yunus ve balina izlemeye gitti. Ayrıca okuyun: Ram Charan, denizaşırı hayranlar için 4 Hint filmi önerdi, işte seçtikleri

Upasana, son gezilerinin Haber montajını paylaştı ve Ram Charan’a, onunla güzel anılar yaratmak için zaman ayırdığı için teşekkür etti. Upasana Haberya, “Bütün bu koşuşturmanın ortasında, Bay C’nin ‘bizim’ için molası var” açıklamasını yaptı. Sneak Peek Babymoon. İyi tatiller. Beni (balina ifadesi) ve (yunus ifadesi) yanına aldığın için teşekkür ederim. Onu yapılacaklar listemden çıkar.

Oyuncu Shriya Saran, paylaşımına “büyüleyici” notunu düştü. Bazı hayranlar, Haberda Ram Charan’ın Upasana’nın market poşetlerini taşımasının ne kadar sevimli olduğuna dikkat çekti. Bir kullanıcı Telugu’da şöyle yazdı: “Ram Charan’ın alışveriş çantası taşıyan bu fotoğrafı çok sevimli.” Başka bir kullanıcı şöyle yazdı: “Ram Charan artık uluslararası bir yıldız. Ama alışveriş poşetleri taşırken kaçış yok.”

Son haftalarda Ram Charan, Oscar’lara giden bir dizi röportaj verdi. RRR’nin SS Rajamouli tarafından yönetilen Naatu Naatu adlı şarkısı, En İyi Orijinal Şarkı dalında Oscar yarışına girdi. Naatu Naatu uluslararası bir fenomen haline geldi. Son aylarda, sosyal medyada Batılı izleyicilerin tiyatroda şarkı eşliğinde dans ederken gördükleri birkaç Haber ortaya çıktı.

ABC News Live ile yakın zamanda yapılan bir röportajda Ram Charan, RRR’nin popülaritesinden ve tek Naatu Naatu’nun dünya çapında nasıl popüler bir parça haline geldiğinden bahsetti. Naatu Naatu Oscar alırsa tam olarak tepkisi sorulduğunda Ram Charan, “Buna inanacağımı sanmıyorum. Beni uyandırıp git al demelisin. beni sahneye it En mutlu olacağım. Bunun bizim başarımız olacağını düşünmüyorum, Hint film endüstrisinin başarısı olacak. Bu onuru hiçbirimiz alamayız.”

RRR geçen Mart ayında sinemalarda gösterime girdi ve iki gerçek hayat kahramanı ve tanınmış devrimcinin hayatlarına dayanan, bağımsızlık öncesi 1920’lerde geçen kurgusal bir hikaye.

ot: 10

En iyi haber bültenlerimize abone olun