Ram Charan, seyahat ettiğinde her zaman küçük bir tapınak inşa ettiğini söylüyor.

Pazartesi günü 95. Akademi Ödülleri için yola çıkmadan önce, Ram Charan ve eşi Upasana Konidela evlerindeki tapınakta dua ettiler. RRR aktörü, çiftin her seyahatte nerede olurlarsa olsunlar Hindistan ile bağlantı kurmalarına yardımcı olmak için küçük bir tapınak inşa ettiğini açıkladı. Oyuncu, Upsana ile büyük güne hazırlanırken Los Angeles’taki bu eve kameralar bıraktı. (Ayrıca okuyun: 2023 Oscar’larında Ram Charan, doğmamış bebeğinin RRR ekibine çok fazla mutluluk getirdiğini söyledi.)

Ram, çiftin Oscar için Dolby Theatre’a gitmeden önce nasıl hazırlandıklarını görmek için Vanity Fair dergisi ekibini karşıladı. Ram, kameralara kıyafetlerini göstermenin yanı sıra dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar takip ettikleri ritüeli paylaştı.

Vanity Fair’e konuşan aktör, “Nereye gidersem gideyim, karım ve ben bu küçük tapınağı inşa ettik. Bu ritüel bizi enerjilerimize ve Hindistan’a bağlı tutar. Bu güne şükran duyarak başlamak hepimiz için çok önemli ve burada olmamıza yardım eden her şey ve her insan için minnettarlığımızı gösterelim.” Giyindikten sonra Ram ve Upasana, yola çıkmadan önce küçük bir dua okurlar. merasim.

Oyuncu, kendisi için Hintli tasarımcılar Shantanu & Nikhil tarafından tasarlanan tamamen siyah bir Kızılderili kıyafeti ve İtalya’dan özel yapım ayakkabılar giymişti. Oscar’lar için Nikita Jaisinghani tarafından tasarlandı. Oyuncu kıyafeti hakkında şunları söyledi: “Hindistan giyiyormuş gibi hissediyorum. Her şeyiyle çok güzel bir şekilde detaylandırılmış.” Kıyafetindeki düğmeler aslında Bharat sembolü kabartmalı madeni paralardı. Altı aylık hamile olan Upasana, kolye olarak kırmızı çiçekle süslenmiş krem renkli bir sari takmıştı. Sarisi, Hindistan’daki Telangana zanaatkarları tarafından ipek artıklarından yapıldı.

RRR şarkısı Naatu Naatu, En İyi Orijinal Şarkı Oscar’ını kazandı ve besteci MM Keeravaani ve söz yazarı Chandrabose ödülü kabul etmek için sahneye çıktı. Aktris Deepika Padukone, şarkıcı Rahul Sipligunj ve Kaala Bhairava’yı sahnede seslendirirken sundu ve ardından Dolby Theatre’da kalabalıktan ayakta alkışlandı.

Ram bundan sonra Shankar tarafından yönetilecek olan RC 15’te görünecek. Oyuncu, Telugu filminde Kiara Advani ile birlikte rol alacak.

ot: 10

En iyi haber bültenlerimize abone olun