Ram Charan, Star Wars yönetmeni JJ Abrams ile tanışır ve kendisini “büyük bir hayran” olarak tanımlar.

Yaklaşan 95. Akademi Ödülleri için ABD’de bulunan aktör Ram Charan, Cuma günü Star Trek ve Mission: Impossible III gibi filmlerle tanınan film yapımcısı JJ Abrams ile görüştükten sonra heyecanını Twitter’da paylaştı. Ram, etkileşimlerinin resimlerini paylaştı ve JJ Abrams’ın çalışmalarının büyük bir hayranı olduğunu yazdı. Ram, kendisini yakın zamanda Los Angeles’taki bir etkinliğe davet edenin film yapımcısı olduğunu açıkladı. Ayrıca okuyun: Ram Charan, SS Rajamouli’nin bir Marvel filmi yöneteceğini “gerçekten umuyor”

“Bugün JJ Abrams ile tanışma ayrıcalığına sahip oldum. Bu gece beni davet ettiğiniz için teşekkürler efendim. Çalışmanızın büyük bir hayranıyım @jjabrams,” diye tweet attı. Fotoğraflarda Ram tamamen siyah bir takım elbise giyerken, Abrams gri bir takım elbise giymişti.

Resimlere yanıt olarak, birkaç hayran bu toplantının “Ram Charan’ın büyük Hollywood çıkışının” önünü açmasını diledi. Bir Twitter kullanıcısı, “Büyümenizden gurur duyuyorum. Umarım yakında Hollywood çıkışını yaparsın.” Başka bir hayran, “Bu toplantının Hollywood’da Ram için büyük bir şeye yol açmasını gerçekten diliyorum.”

Fragoso ile yakın zamanda yaptığı bir podcast’te Ram, bir Hollywood projesi için görüşmelerde bulunduğunu ve bununla ilgili daha fazla bilginin birkaç ay içinde beklendiğini açıkladı. SS Rajamouli’nin yönettiği RRR’den Naatu Naatu şarkısı En İyi Orijinal Şarkı kategorisinde Oscar 2023’e aday gösterildiği için Ram Charan ABD’de.

Bu haftanın başlarında, Entertainment Tonight ile yaptığı bir röportajda Ram, Oscar’lara hazır olup olmadığını açtı. “Oscar’lara hazır olup olmayacağımı bilmiyorum. Gerginim, heyecanlıyım. Kırmızı halıda fanboy olarak mı yoksa oyuncu olarak mı yürüyeceğim bilmiyorum. Birlikte büyüdüğüm herkes. İsimlerini söyleyemem ama bu Oscar’da Cate Blanchett ve Tom Cruise’u görmek beni özellikle heyecanlandırıyor! Onu şimdiye kadar Top Gun’da gördüm, o harika,” dedi Ram.

Jr. NTR ve Ram Charan’ın başrolde olduğu geçen Mart ayında vizyona giren RRR, bağımsızlık öncesi 1920’lerde geçen ve iki tanınmış devrimcinin hayatlarına dayanan kurgusal bir hikaye.

ot: 10

En iyi haber bültenlerimize abone olun