Ram Charan ve Upasana Konidela, Oscar sonrası parti için gündelik kıyafetler giyiyor

Ram Charan ve eşi Upasana Konidela, RRR’nin En İyi Orijinal Şarkı dalında Oscar kazanmasının ardından Vanity Fair partisinde kutladılar. Çift, kırmızı halıda törende olduğundan farklı kıyafetlerle yürüdü. Günün erken saatlerinde Hint kıyafetleri giymişlerdi. Oyuncu tamamen siyah bir kıyafet giyerken, Upasana Konidela tasarımcı krem sari giydi. Sonraki parti için biraz daha rahat giyindiler. (Ayrıca okuyun: “Hint sineması olarak kazandık! Ülke olarak kazandık!’: Ram Charan herkese Oscar’ları verdikleri için teşekkür ediyor)

Bir hayran hesabı, Instagram’da Ram’ı siyah bir bluz ve yeşil bir ceketle koyu renk pantolonla gösteren parti sonrası fotoğrafları paylaştı. Altı aylık hamile olan Upasana, önünde boncuklu çiçekler bulunan uzun siyah bir elbise giyerken görüntülendi.

Sonraki partide Hindistan’a bir mesaj göndermesi istendi. Duygulanan oyuncu, “Hum sab bahut gururlu hai, aapke liye, itna achha resepsiyon diya hai hümare film ke liye (Hepimiz gurur duyuyoruz. Bu sizin için, filmimiz için çok güzel tepkiler aldık)” paylaşımında bulundu. Teşekkürler Hindistan, teşekkürler seyircim, Telugu Audiga, bir Telugu insanı olarak, bir Telugu aktörü olarak çok ama çok gurur duyuyorum. Beni kucaklayan ve sıcak bir şekilde karşılayan Batılı izleyicilere ve medyaya teşekkür ediyorum. Bu, oylama sürecinde yardımcı oldu. “

Besteci MM Keeravaani ve söz yazarı ChaHaberlerrabose, Oscar’ı kabul etmek için sahneye çıkarken, RRR ekibinin geri kalanı seyircilerden tezahürat yaptı. Ram ayrıca hayranlarına ve izleyicilere filmi destekledikleri için herkese teşekkür eden bir mektup gönderdi. Şöyle yazdı: “RRR, hayatımızın ve Hint sinema tarihinin en olağanüstü filmi ve olmaya devam ediyor. Oscar’ı verdikleri için herkese teşekkür edemem. Hala bir rüyada yaşıyormuşum gibi hissettiriyor” diye yazdı ve durdurulamaz desteği ve sevgisi için herkese teşekkür etti. Ram, rol arkadaşı NTR Jr ile Oscar’da kırmızı halıda yürüdü ve yönetmen SS Rajamouli koştu.

Ram ve Upasana bir süredir ABD’de Rajamouli’nin yönettiği Telugu filmi RRR’nin tanıtımını yapıyorlar. Upasana, çiftin harika açık havayı keşfettiği, alışveriş yaptığı ve farklı yemekler denediği bir Haberyu Instagram’da paylaştı. Çift ayrıca yunus ve balina izlemeye gitti.

ot: 10

En iyi haber bültenlerimize abone olun