Ram Charan'ın baldızı ikizleri karşılıyor. Upasana “Harika üçlü” diyor

Ram Charan'ın baldızı, eşi Upasana'nın kız kardeşi Anushpala ve kocası Amran Ebrahim ikiz çocuk sahibi oldu. Upasana, Instagram'da tüm ailenin süper sevimli bir fotoğrafını paylaştı ve kızı Klin Kaara'nın kız kardeş sahibi olmasının heyecanını paylaştı. (Ayrıca Okuyun: Ram Charan'ın karısı Upasana, Klin Kaara'nın 'babasının kızı' olduğunu söylüyor: Son derece kıskanıyorum)

Upasana, Klin Kaara'nın artık iki kız kardeşi olduğu için mutlu (Instagram)
Upasana'nın katkısı

“Muhteşem üçlüyle tanışın – Power Puff Girls. Klinkaara Konidela'ya iki kız kardeşi de eşlik ediyor. Ayraa Pushpa Ebrahim ve Ryka Sucharita Ebrahim. Kulübümüze hoş geldiniz @anushpala @armaanebrahim” diye yazdı ve aileye yeni katılanları tanıttı. İsim verme töreninde çekildiği anlaşılan fotoğrafta Upasana, Anushpala ve üç bebek pembe renkte, Ram ve Armaan ise beyaz renkte giyiniyor.

Kriket heyecanını daha önce hiç olmadığı gibi, yalnızca HT'de keşfedin. Şimdi keşfedin!

Resimde aile, taze çiçeklerin yanı sıra yemyeşil bitki örtüsüyle çevrilidir. Ancak törenin teması pembe gibi görünüyordu. Geçen yıl Aralık ayında Instagram'da kız kardeşi Anushpala'nın hamile olduğunu duyurdu. Kız kardeşiyle bir fotoğraf paylaştı ve şöyle yazdı: “Daha fazla bebek yolda.”

Ram ve Upasana'nın bebeği

Ram ve Upasana da Haziran 2023'te ebeveynlik deneyimini yaşadılar. Upasana, Haydarabad'da Klin Kaara'yı doğurdu. Upasana, Galatta Ritz'e verdiği röportajda Klin'in Ram'la olan bağı hakkında şunları söyledi: “Onun yetiştirilmesinde ikimizin de önemli bir rol oynadığını düşünüyorum. Bir anneden ne bekleniyorsa babanın da bundan fazlasını yaptığını düşünüyorum.Kara'yı eşit yetiştiriyoruz, çok güzel. Ram pratik bir babadır. O bir babasının kızı ve ben çok kıskanıyorum. Babasını görünce yüzü aydınlanıyor. Özel bir gülümsemesi var, gözlerinde bir parıltı var ve “Hadi” diye düşünüyorum.

İş geliyor

Ram en son SS Rajamouli'nin RRR'sinde görüldü. Film, “Naatu Naatu” şarkısıyla Altın Küre ve Oscar kazanarak tarih yazdı. Şu anda yönetmen Shankar ve aktris Kiara Advani ile Game Changer için çekim yapıyor. Film bu yıl vizyona girecek. Uppena'nın yönetmeni Buchi Babu Sana'nın isimsiz filminin çekimlerine devam edecek. Oyuncu kadrosu şu anda devam ediyor ve geri kalan kadro henüz açıklanmadı. Müzik bestecisi AR Rahman, Shiva Rajkumar'ın önemli bir rol oynayacağı heyecan verici projeye dahil edildi.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde

HT City'nin 25 ikonik yılını kutluyoruz! Efsanevi grup EUPHORIA'nın doğaçlama konserinde dans etme şansını yakalayın. Şimdi katılın.