Rana Daggubati, MS 2898'de Kalki'yi Hindistan'ın 'Yenilmezler anı' olarak selamlıyor: 'Uzun zamandır bekledim'

Rana Daggubati, Baahubali dizisinde sert düşman Bhallaladeva'yı canlandırarak ün kazandı. Oyuncu hem Güney hem de Hint sinemasında çalıştı. Vamshi Kurapati ile YouTube kanalı Raw Talks With VK için yakın zamanda yayınlanan bir podcast'te Rana, Kalki'yi MS 2898'de karşıladı (Ayrıca Okuyun: Prabhas ve Deepika Padukone'nin Kalki 2898 AD ile Dune'daki benzerliği hakkında Nag Ashwin: “Kum yüzünden”)

Rana Daggubati, Kalki 2898 AD'yi Hindistan'ın Yenilmezler anı olarak tanımladı.
Rana Daggubati MS 2898'de Kalki'yi övüyor

Podcast'te film hakkında konuşan Rana, filmde yer almamasına rağmen Nag Ashwin'in bilim kurgu aksiyon gerilim filmine duyduğu heyecanı dile getirdi. Şöyle dedi: “Bir sonraki büyük an Kalki. Nag Ashwin çok yakın bir arkadaşımdır. Sadece Hindistan ve Hint diasporası değil, dünyadaki herkes Kalki ile bağlantı kuracak. Uzun zamandır bizim tarafımızdan bir Avengers anı bekliyordum. Bunun bir parçası olmam beni heyecanlandıran şey de buydu.”

Rana Daggubati, Kalki'nin MS 2898'de sınırları aşacağını söylüyor

Rana daha önce, projenin geçici olarak Project K olarak adlandırıldığı San Diego Comic-Con'da Kalki 2898 AD ekibine eşlik etmişti. India Today'e verdiği röportajda Prabhas-Deepika Padukone'nin başrol oyuncusundan bahseden Rana, “Birbirimizin sinemasını tamamen kutluyoruz” dedi. Örneğin Nag Ashwin'in Prabhas, Amitabh Bachchan ve Deepika Padukone ile birlikte yönettiği Project K adında bir film daha var. Bu, Telugu'da gerçekten sabırsızlıkla beklediğimiz bir film. Bu filmin ne Baahubali'nin ne de RRR'nin ulaşamadığı sınırları zorlayacağını düşünüyorum. Bu kenarlığı bir sonraki kenara taşıyın. Bu filmi gerçekten sabırsızlıkla bekliyorum ve gerçekten küresel bir Telugu filmi (sinema) olabilir.”

Rana Daggubati Hakkında

Rana ilk oyunculuk deneyimini Telugu siyasi draması “Leader” ile yaptı. İlk Bollywood projesi, Abhishek Bachchan, Bipasha Basu, Prateik Babbar ve Aditya Pancholi'nin rol aldığı Rohan Sippy'nin Dum Maaro Dum'uydu. En son Telugu aksiyon gerilim filmi Spy'da Nikhil Siddhartha'yla birlikte görüldü.

Yalnızca HT Uygulamasından en son Hindistan Genel Seçim haberlerine özel erişim elde edin. Şimdi İndirin! Şimdi İndirin!
Rana Daggubati'nin yaklaşan projesi

Rana bundan sonra Vettaiyan'da görülecek. Rajinikanth, Amitabh Bachchan, Fahadh Faasil ve diğerleri Tamil aksiyon dramasında önemli karakterleri canlandırıyorlar.