Rana Daggubati, Rana Naidu’nun ikinci sezon için geri döneceğini duyurdu

Ray Donovan’ın Hindistan uyarlaması olan orijinal dizi Rana Naidu ikinci sezonu için yenilendi. Dizinin ana karakterini canlandıran aktör Rana Daggubati, 1. Sezon özet Habersu hakkında duyuru yapmak için Twitter’a gitti. Ayrıca okuyun: Rana Naidu İncelemesi: Uğursuz bir dokunuşa sahip Netflix dizisi, Venkatesh, Rana Daggubati’nin en iyilerini ortaya çıkarıyor

Rana Daggubati ve Surveen Chawla, Rana Naidu’nun 1. Sezonundan bir karede.

Rana Naidu’da Rana, hayatını kazanmak için yüksek profilli müşterilerinin pisliğini tam anlamıyla temizleyen bir karakteri oynuyor. O, yıldızların tamircisi olarak adlandırılır. Ayrıca oyuncu kadrosuna, dizide Rana’nın babası Naga Naidu’yu oynayan Rana’nın gerçek hayattaki amcası Venkatesh Daggubati de katılıyor. Rana tweet attı: “Sevginize doyamadım. Naidus, 2. Sezonu çözmekle meşgul #RanaNaidu 2. Sezon yakında geliyor (sic).”

Tweet’e yanıt olarak birkaç kişi yorumlara gelecek sezonu sabırsızlıkla beklediklerini yazdı. Bir kullanıcı şunu yazdı: “Şovun kırıcısı. Umarım 2. sezon da eğlencelidir. Can’t wait (sic).” Başka bir kullanıcı, “Şovu bekliyorum. Lütfen Venkatesh’in karakterini genişletin (sic).”

Rana Naidu, Rana’nın Telugu endüstrisinde deneyimli bir aktör olan amcası Venkatesh ile yaptığı ilk ortak çalışmadır. Suparn Verma ve Karan Anshuman tarafından yaratılan gösteri, bazı izleyicilerden küfürlerin aşırı kullanımıyla ilgili karışık tepkiler almasına rağmen oldukça iyi karşılandı.

Galatta Plus ile yayın öncesi bir röportajda, Rana’ya şovda gerçek hayattaki amcasına küfür etme deneyimi soruldu. “Amcam olduğu için bir tedirginlik vardı. Yani, kötü karakterleri oynuyorum dostum. Böylece (dizi için) bir araya geldiğimizde karakterler iyi tanımlanmıştı ve biz zaten bireysel olarak rolün içindeydik. Ayrıca Hintçeydi ve bizim iletişim dilimiz değildi. Böylece aktörler yaptı. Ama onu Telugu dilinde seslendirdiğimde gerçekten çılgınca bir hal aldı çünkü içimden başka bir dizi keşfetmek geliyordu. ‘Aman tanrım, evime çok yakın olduğu için bunu ona asla söylemezdim’ gibiydim. Yeterince küfür ve sanırım diğer her şeyi bilmediğimiz için Hintçe’de başarılı olduk,” dedi Rana.

ot: 10