Rana Naidu: Rana Daggubati, Venkatesh Amca’ya küfretmenin zor olduğunu söylüyor

Netflix web dizisi Rana Naidu’nun yayınlanması için hazırlanan aktör Rana Daggubati, dizide gerçek hayattaki amcası Venkatesh’i azarlamanın nasıl bir his olduğunu samimi bir şekilde anlattı. Bir tanıtım röportajında Rana, amcasına küfretmenin onu gerçekten rahatsız ettiğini söyledi. Aktör Venkatesh, Ray Donovan’ın Hindistan uyarlaması olan şovla OTT çıkışını yapıyor. (Ayrıca okuyun: Rana Naidu’dan Teaser: Venkatesh Daggubati ve Rana Daggubati, bu Desi Ray Donovan uyarlamasında birlikte kaos yaratıyor. Saygınlık)

Rana Naidu, Rana’nın Telugu endüstrisinde deneyimli bir aktör olan amcası Venkatesh ile yaptığı ilk ortak çalışmadır. Galatta Plus ile yapılan bir röportajda Rana’ya şovda gerçek hayattaki amcasına küfür etme deneyimi soruldu.

“Amcam olduğu için bir tedirginlik vardı. Yani, kötü karakterleri oynuyorum dostum. Böylece (dizi için) bir araya geldiğimizde karakterler iyi tanımlanmıştı ve biz zaten bireysel olarak rolün içindeydik. Ayrıca Hintçeydi ve bizim iletişim dilimiz değildi. Böylece aktörler yaptı. Ama onu Telugu dilinde seslendirdiğimde gerçekten çılgınca bir hal aldı çünkü içimden başka bir dizi keşfetmek geliyordu. ‘Aman tanrım, evime çok yakın olduğu için bunu ona asla söylemezdim’ gibiydim. Yeterince küfür ve sanırım diğer her şeyi bilmediğimiz için Hintçe’de başarılı olduk,” dedi Rana.

Rana, amcasıyla ilk çalışmaya başladığında yaptığı açıklamada, “İkimizin de önceki kariyerlerimizde yaptıklarımızdan tamamen farklı. Bu formatı en iyi bilen bir ekip ve platformla çalıştığım için çok şanslıyım. Yeni, zorlu ve eğlenceli olacak. En kısa zamanda çekimleri bekliyoruz.”

Venkatesh de heyecanını dile getirerek, “Rana ile çalışmak için sabırsızlanıyorum. Setlerde çok eğleneceğimize eminim. Ben büyük bir Ray Donovan hayranıyım ve takım bunu başarmak için elinden gelen her şeyi yapıyor.”

Karan Anushman’ın yarattığı ve Suparn S. Varma’nın yönettiği dizide Surveen Chawla, Abhishek Banerjee, Adithya Menon ve Priya Banerjee de rol alıyor.

ot: 10