Ranveer Singh'i hedef almıyordu: Hanu Man'in yönetmeni Prasanth Varma, X'teki viral paylaşımıyla havayı temizliyor

09 Temmuz 2024 13:51 IST

Prasanth Varma ve Ranveer Singh'in Rakshas filminde birlikte çalışmaları gerekiyordu, ancak işbirliği görünüşe göre farklı yaratıcı fikirler nedeniyle başarısız oldu.

Hanu Man yönetmeni Prasanth Varma'nın, X hesabındaki şifreli bir gönderide aktör Ranveer Singh'i üstü kapalı bir şekilde araştırdığı yönündeki spekülasyonlar arasında, şöyle yazdı: “Bir gün her reddedilmenin kılık değiştirmiş bir lütuf olduğunu anlarsın. Bu bir talihsizlikti.” film yapımcısı, gönderisinin “kesinlikle kimseye yönelik olmadığını” söylüyor. Varma ve Singh'in bir süre önce Rakshas adlı bir filmde birlikte çalışmaları gerekiyordu, ancak görünüşe göre film, yaratıcı vizyondaki farklılıklar nedeniyle başarısız oldu.

Hanu Man film yapımcısı Prasanth Varma (L), aktör Ranveer Singh (R)

Ayrıca Okuyun: Ranveer Singh ve Prasanth Varma, Rakshas'ın işe alındığını doğruladı: 'Bu proje için ideal zaman değil'

Prasanth Varma konuyu şöyle açıklıyor: “Sabah hissettiğim çok genel bir duyguydu ve bunu yayınlamayı düşündüm. Bütün yolculuk boyunca düşündüm. Eğer ilk yıllarımda insanlar beni reddetmeseydi Hanu-Man'i yapamazdım. Minnettardım çünkü daha önce diğer oyunculara önerdiğim filmlerden herhangi birini yapmış olsaydım, o filmleri ben yapmış olsaydım Hanu-Man asla olmazdı.”

35 yaşındaki oyuncu, hayatında pek çok şeyin olup bittiğini ve olumsuzlukları yaymaya vakti olmadığını ekledi. “İnsanlara ilham vermek için paylaşım yapmaya çalışıyorum. Bu cümle adeta herkesin ilham alabileceği bir alıntı gibidir. Ancak sosyal medyada sadece yüzde 10'unun ilham aldığını ve geri kalan yüzde 90'ın (sebepsiz yere) noktaları birleştirmeye çalıştığını düşünüyorum. Bir süredir hiçbir şey paylaşmamıştım çünkü paylaştığınız her şey farklı şekillerde yorumlanıyor ve bunu kontrol edemiyorsunuz. Çoğu zaman hiçbir şey paylaşmıyorum [out of the fear] yanlış yorumlansın.”

Ayrıca Okuyun: HanuMan dini değil kültürel kökenlidir: Direktör Prasanth Varma

Varma, kendisinin ve Singh'in neden birlikte çalışamayacağını açıklıyor ve bunun yalnızca yaratıcı farklılıklar meselesi olduğunu, başka bir şey olmadığını belirtiyor. “Filmin yapımıyla ilgili farklı görüşler vardı. Bir oyuncu olarak ona çok saygı duyuyorum. Ve onun bile işime saygı duyduğunu düşünüyorum.” Film yapımcısı, Rakshas'ta Singh'in yerini alacak birini düşünse de şöyle diyor: “Şu anda değil. Bu filmi yapacak başka birini düşünmek biraz zaman alacak. Henüz kimseyi düşünmedim. Film şu anda beklemede.”

Singh'in resmi olarak duyurulan bir projeden çekilmesinden bu yana aralarında herhangi bir kötü niyet olup olmadığı sorulduğunda Varma, hâlâ iletişim halinde olduklarını ve birbirleriyle çok arkadaş canlısı olduklarını söylüyor. “Hala birbirimizle konuşuyoruz. Bu (film) gerçekleşemedi ama ilişkimiz devam etti” diye bitiriyor Varma.

Haberler / HTCity / sinema / Ranveer Singh'i hedef almıyordu: Hanu Man'in yönetmeni Prasanth Varma, X'teki viral paylaşımıyla havayı temizliyor