Rashmika, Deepfake Videosuna Neden Tepki Verdiğini Anlatıyor: 'Üniversitede Olsaydım'

İki ay önce, Kasım ayında, Rashmika Mandanna'nın asansöre girdiğini gösteren derin sahte bir Haber internette yayıldı. Geçen hafta Delhi Polisi, aktörün deepfake'inin arkasındaki ana suçluyu tutukladığını iddia etti. Oyuncu şimdi We Are Yuvaa ile yaptığı yeni röportajda deneyimini anlattı ve neden bu konu hakkında konuştuğunu açıkladı. (Ayrıca Okuyun: Deepfake Habersunu hazırlayan kişinin tutuklanmasının ardından Rashmika Mandanna tepki gösterdi, haberi hayranlarıyla paylaştı)

Oyuncu Rashmika Mandanna olaya deepfake Habersuyla tepki gösterdi.
Rashmika'nın söyledikleri

Röportajda Rashmika, olayla ilgili duygularını uzun uzun anlattı ve şunları söyledi: “Bu çok sık oluyor ve bunun hakkında konuşuyorsunuz ve birisi 'Ama sen bu işi seçtin!' diyor. Ya da bilirsiniz, “Bu böyle olacak.” “Neden şimdi bundan bahsediyorsun?” Kafamda tek düşündüğüm, eğer bu üniversitede benim başıma gelseydi, destek olacak kimsem olmazdı. Ben. Çünkü kültürümüzdeki bir şey, toplumun bizim hakkımızda ne düşündüğünü, kim olmamız gerektiğini söylüyor. Sanki toplumun bizden istediği gibi olmamız ve tepki vermemiz gerekiyormuş gibi, yani düşünmemiz ve tepki vermemiz gerekiyor, değil mi?

“Bu farkındalığı öne çıkarmak benim için önemliydi”

Şunları ekledi: “O halde üniversitesindeki herhangi bir kızın aynı şeyi yaşamak zorunda kaldığını hayal edin. Ben de sanki onun için gerçekten korkuyorum dostum. Ve bahsettiğim zaman aynı şeyleri yaşamış en az 41 milyon insan var.” Biliyor musun tamam deepfake diye bir şey var. Ve bu doğru değil. Genel olarak insanlarda duyguları etkileyen ve strese neden olan bir şey vardır. Bu yüzden bu farkındalığı vurgulamanın benim için önemli olduğunu düşünüyorum.

Daha önce Habernun yaratıcısı tutuklandığında Rashmika polise şükranlarını sunmuş ve hayranlarına da bir mesaj paylaşmıştı. “Kızlar ve erkekler – resminiz sizin izniniz olmadan herhangi bir yerde kullanılırsa veya değiştirilirse. Bu yanlış! Umarım bu, etrafınızın sizi destekleyen insanlarla çevrili olduğunu ve harekete geçildiğini hatırlatan bir mesajdır!” (beyaz kalp emojisi). ” Yazdı.

Rashmika en son Sandeep Reddy Vanga'nın Hayvanı'nda görüldü. Filmde ayrıca başrollerde Ranbir Kapoor, Bobby Deol ve Anil Kapoor rol aldı. Rashmika, Pushpa 2'de görülecek. Ayrıca 6 Aralık 2024'te vizyona girmesi planlanan Chaava da yapım aşamasında.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Tıklamak WhatsApp kanalımızı takip etmek için
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde