Rashmika Mandanna, Aishwarya Rajesh’in kendisi hakkındaki yorumuna tepki gösteriyor

Aktris Rashmika Mandanna, sonunda Aishwarya Rajesh’in Pushpa: The Rise’daki karakteri Srivalli hakkında “yanlış anlaşılan” ifadesine yanıt verdi. Aishwarya, Rashmika’nın karakterinden bahsederken aslında ne demek istediğini açıklayan bir açıklama yayınladıktan bir gün sonra, Rashmika, onun ne demek istediğini tam olarak anladığını ve kendini açıklamaya gerek olmadığını söyleyerek yanıt verdi. (Ayrıca okuyun: Aishwarya Rajesh, Rashmika Mandanna hakkındaki yorumunu Srivalli olarak açıklıyor: “İfadem yanlış yorumlandı”)

Aishwarya Rajesh ve Rashmika Mandanna arasında her şey yolunda görünüyor.

Aishwarya geçenlerde Rashmika Mandanna’nın Pushpa: The Rise’daki karakteri Srivalli hakkında konuştu. Karakterde Rashmika’dan daha iyi olacağını asla düşünmediğini açıkladı, sadece böyle bir karakterin kendisine yakışacağını paylaştı.

Bir notta, ifadesinin yanlış anlaşıldığını ve Rashmika’nın çalışmasına derin bir hayranlık duymaktan başka bir şeyi olmadığını söyledi.

İfadesinde şunları yazdı: “İşten bahsetmişken, yakın tarihli bir röportajda bana Telugu sinemasında hangi rollerde oynamak istediğim soruldu. Telugu film endüstrisini çok sevdiğimi ve beğendiğim roller olursa kesinlikle Telugu filmleri yapacağımı söyledim. Bir örnek vermek gerekirse, Pushpa’daki Srivalli karakterini çok beğendiğimi çünkü böyle karakterlerin bana yakışacağını düşündüğümü söyledim.”

“Maalesef, ifadem yanlış anlaşılmış görünüyor ve aktris Rashmika Mandanna’nın filmdeki harika çalışmasını aşağıladığımı düşündürecek şekilde yorumlanıyor.”

Rashmika şimdi Aishwarya’nın ifadesine yanıt verdi. Yazdı: “Merhaba canım. Buna yeni rastladım. Mesele şu ki – ne demek istediğini tamamen anladım ve keşke birbirimizi açıklamamıza gerek kalmasaydı ve bildiğin gibi sana sadece sevgi ve saygım var.” .. ve yine filminiz için en iyisi Farhana love ( yani).”

Aishwarya’nın en son sürümü, Tamil reşit olma gerilim filmi Farhana’dır. Filmde ana karakteri canlandırıyor ve hikaye, ailesinin geçim sıkıntısı çekmesinin ardından bir çağrı merkezinde işe girmek zorunda kalan karakterini anlatıyor. Filmde ayrıca Jithan Ramesh, Aishwarya Dutta ve Selvaraghavan rol alıyor.

ot:10