Rashmika Mandanna, Allu'nun Arjun'un Pushpa 2'sini izleyeceğini söylüyor Rule Srivalli 2.0, onu 'süper kaliteli' olarak nitelendiriyor

Aktris Rashmika Mandanna, Allu Arjun'un başrol oynadığı, 2021'in hit filmi Pushpa: The Rise'ın devamı olan Sukumar yapımı Pushpa 2: The Rule'da Pushpa Raj'ın karısı Srivalli rolünü yeniden canlandıracak. Lifestyle Asia India ile yaptığı röportajda, karakterinin filmin ilk bölümünden bugüne kadar geçirdiği evrimden bahsetti. (Ayrıca Okuyun: 'Pushpa 2 The Rule' teaser'ında Allu Arjun'un çift cinsiyetli Jatara görünümünün çözümü)

Rashmika Mandanna, Pushpa The Rule'da Srivalli'yi canlandırıyor.
“Srivalli 2.0'ı göreceksiniz”

Rashmika yayına, Srivalli oynamayı “kendiliğindenlik” nedeniyle “zorlayıcı ve eğlenceli” bulduğunu söyledi. “Pushpa'daki karakterim Srivalli'yi gerçekten tanımıyordum çünkü hikayeyi bilmiyordum, onu karakter olarak tanımıyordum, onu nasıl oynayacağımı bilmiyordum, içinde bulunduğumuz dünyayı bilmiyordum. içinde, yaratmıyor. Hiçbir şey bilmiyordum. “Yani setteki her gün oyun parkını ziyaret ediyormuş gibi hissettim” dedi.

Yalnızca HT uygulamasında Hindistan'daki genel seçimlerin hikayesine özel erişim elde edin. Şimdi İndirin!

Ancak Pushpa 2: The Rule'da Rashmika, karakter ve yaşadığı dünya hakkında daha çok şey bildiğini söylüyor. Fazla bir şey açıklayamayacağını söylese de devam filmindeki karakterini “süper türden” olarak nitelendirdi. “Pushpa 2'deki Srivalli çok iyi bir ruh halinde olan biri. Artık yaşadığımız dünyayı biliyorum, oynadığım karakteri biliyorum ve artık Srivalli 2.0 diyebilirim” diye ekledi.

Pushpa'daki Rashmika

Pushpa'da Rashmika, Pushpa Raj'a kur yapan ve sonunda evlenen Srivalli adında bir köy güzelini canlandırıyor. İlk bölümde Pushpa'yı ona aşık olana kadar başlangıçta reddeder. Başlık karakteri ayrıca onları Dhananjay'in Jolly Reddy'sinden kurtararak onu düşman haline getiren bir olaylar zincirini başlatır.

Pushpa'nın yapımcıları, Rashmika'nın Pushpa 2: The Rule'dan Srivalli olarak ilk kez ortaya çıktığını açıkladı. Aktör ipek bir sari giydi ve altın rengi bir örtüye büründü. Dikkat çeken sindoor bir görünüm giymişti. Yapımcılar Allu'nun doğum gününde çok fazla bilgi vermeyen ancak aktörü Jatara avatarıyla gösteren bir teaser da paylaştılar.

Rashmika yakında Hintçe Chhava'da Rainbow ve Telugu'daki The Girlfriend ile birlikte görülecek.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Tıklamak WhatsApp kanalımızı takip etmek için
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde